Sony Ericsson W800i

Sponsorlu Bağlantılar

symbianboy

Üye
w550i nasıl onu hiç kurcalamadım??

hemen hemen aynı galiba foto kalitesi dışında

cepix

cepix

Üye
    Konu Sahibi
w550 de güzel ama camera 1.3 bende sewdim o teli ğüzel camera önemli dien alsın yani fiyatta iyi

gokhans

Üye
S.a
Hocam Ben 2 Hafta once aldim w800i yi fiyati taksitle 975 ytL 6 ay.
ama muzik ve kamera dusunuosan Harika.
Hele ki resimlerini pc de gorunce inanamadim muhtesem bi goruntu war
muzige gelince walkman olan firma kendi yapmis muzik isini. Muhtesem bi kulaklikla muzik acaip hos cikio 512 hafiza karti war muzigi istedigin kalitede atabiliosun telefona. Bende tartismaya gerek yok

teknode

Üye
<div class='quotetop'>(symbianboy &#064; Nov 22 2005, 10&#58;43 PM) [post=213270]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
w550i nasıl onu hiç kurcalamadım??

hemen hemen aynı galiba foto kalitesi dışında
[/b][/quote]

w550 web tarayıcı oyun hoparlör vs ile w800den üstün ama w800de 2mp kamera hafıza kartıyla üstün

metintekin

Üye
w800i süper bi cihaz. piyasada fazla bulunmuyo zaten

Baracuda

Üye
Beyler bunda radyodan kayıt özelliği varmı?

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Hayır.

cepix

cepix

Üye
    Konu Sahibi
olması lazım
gsmarena.com incelemek istersen

Baracuda

Üye
Gökhan söyledikten sonra iş itmiştir "hayır" kesin o kullanmıştırda ondan.

Peki bunda 6630 gibi symbian özelliğindeki gibi msn varya agile bundada bu tarz programlarla kullanılabilme imkanı varmı sözlüme alacağımda.

Gokhan43

Gokhan43

Üye
<div class='quotetop'>(cepix &#064; Nov 29 2005, 08&#58;05 PM) [post=217558]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
olması lazım
gsmarena.com incelemek istersen
[/b][/quote]

Hayır yok , RDS Radio var.

<div class='quotetop'>(Baracuda &#064; Nov 29 2005, 08&#58;06 PM) [post=217560]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]

<div class='quotetop'>(Baracuda &#064; Nov 29 2005, 08&#58;07 PM) [post=217560]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>

Peki bunda 6630 gibi symbian özelliğindeki gibi msn varya agile bundada bu tarz programlarla kullanılabilme imkanı varmı sözlüme alacağımda.
[/b][/quote]

MSN Programları var.

Yani MSn kullanabilirsiniz.

Baracuda

Üye
Gökhancım peki hazır burdayken bunu almaya kalksam bugün bir telefoncuya gittimde 750 dedi bana bunu daha ucuza bulabilme imkanıız varmı?Piyasası ne yabancı bir telefona gidiyorumda hep noka biliyorrdum hatuna alacağım için olaya yabancıyım fiyat konusunda müzik hastasıda ondan.Sen bunu tavsiye edermisin.Hem çok uzun batarsya gidiyormuş dh forumdan okudumda.

undead1

Üye
bence ses kalitesi ve yüksekligi le kamera kalitesinden başka birşey istemeyen herkese uyacak bir telefon ........

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
750&#39;den aşağı bulamazsın.. Zaten bulduğun fiyat çok iyi..

cepix

cepix

Üye
    Konu Sahibi
Bencede...

Gokhan43

Gokhan43

Üye
<div class='quotetop'>(Baracuda &#064; Nov 29 2005, 08&#58;16 PM) [post=217569]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Gökhancım peki hazır burdayken bunu almaya kalksam bugün bir telefoncuya gittimde 750 dedi bana bunu daha ucuza bulabilme imkanıız varmı?Piyasası ne yabancı bir telefona gidiyorumda hep noka biliyorrdum hatuna alacağım için olaya yabancıyım fiyat konusunda müzik hastasıda ondan.Sen bunu tavsiye edermisin.Hem çok uzun batarsya gidiyormuş dh forumdan okudumda.
[/b][/quote]

750&#39;ye bulduğuna inan şaşırdım.

Hiç kaçırma al derim , Ayrıca ses kalitesine söylenecek söz yok + şarjıda mükemmel.

RockFord Fosgate

Üye
750 spotmu???yoksa garantılımı??

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
<div class='quotetop'>(Baracuda &#064; Nov 29 2005, 08&#58;16 PM) [post=217569]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]

750 ve garantili ise sakın kaçırma derim

aTTra

Üye
Durduğun kabahat, 750 YTL&#39;ye garantili ise.. Ama dikkat et Grey mal olmasın..

Genpa 750 YTL ise, SÜPER&#33;

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Grey mal ne oluyor ?

cepix

cepix

Üye
    Konu Sahibi
Grey Mal benim bildigimce orj olmayan yani yasal yollardan üretilmeyen cep tel fabrikası...

Üst Alt