Sony Ericsson W715 Msn programı

 • 5 Kasım 2010
 • 1974 Okunma
 • 7 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. W715 için birsürü msn programı kurdum ama hiçbiri açılmadı elinde olan varsa lütfen paylaşşsın kafayı yiycem hiç biri açılmıyor.
   


  Yazan: annen31
 2. Konuyu tarattım bulamadım forumda eğer açılmışsa silerim hemen.

  http://www.mediafire.com/download.php?xc3tnmjlktz

  Anlatım:

  İlk adım olarak eklentide verdiğim dosyayı indiriyoruz.İndirdiğimiz dosyaları Rar'dan çıkarıyoruz.Daha sonra " Patcher.jar " ve " Patcher.jad " dosyalarını sağ tıklayarak kopyala diyoruz.Ardından telefonumuzu usb kablo aracılığı ile pc ye bağlıyoruz.Bu 2 dosyayı Hafıza Kartında bulunan other klasörünün içine kopyalıyoruz.
  Ardından telefonumuzu güvenli bir biçimde bilgisayardan söküyoruz.Daha sonra telefonu açın.Hafıza kartında bulunan diğer klasörünün içine girin.Karşımıza biraz önce usb kablo aracalığıyla attığımız Patcher.jar ve Patcher.jad dosya çıkacaktır." Patcher.jad uygulamasını telefona kurun.Uygulamalara kaydetmesini söyleyin. Kaydettikten sonra başlatmayın uygulamayı. " Uygulama kurulduktan sonra uygulamayı telefon belleğine taşıyın.Gerekli işlemleri bitirdikten sonra telefonu kapatın.Bataryanızı söküp tekrar takın.

  A2 Uploader Programını indirin forumdan.Programı açın Sağ tarafta bulunan " File System Tool " seçeneğine tıklayın.Telefonu 30 sn içinde C tuşuna basarak usb kabloya bağlayın.Bağladıktan sonra program ekranında karşınıza " TPA , İFS , System , vb " gibi bölümler çıkacaktır.Sırasıyla şu yolları izleyin: " TPA > PRESET > SYSTEM > AMS " ams klasörüne ulaştıktan sonra şu dosyayı bulun : " jab3b4ded00cb34b3cc77a6699f87ac10753fa701.b " dosyayı bulduktan sonra bu dosyaya farenin sağ tuşu ile tıklayın ve READ deyin.Kopyaladıktan sonra dosyayı silin programdan.Bu dosya A2 Tool klasörünün içinde " ph out " adında bulunan dosyanın içinde bulunur.Dosyayı en başta indirdiğimiz Jpatcher.exe dosyasının üstüne sürükleyin.Program kısa bir süre işlem yapacaktır.Daha sonra dosyayı tekrar Ams klasörünün içine yükleyin.

  Tekrar ams klasörüne ekledikten sonra A2 Tool programında Bulunan " Shutdown File System " sekmesine tıklayın.Ardından " Quit " sekmesine basarak programdan çıkın.Daha sonra Telefonu kablodan sökün.Ardından batarya sök tak yapın.Telefonu açın Usb kabloya bağlayın Dosya Transfer'i modunda.Ardında Hafıza Kartı sürücüsüne girin." Other " klasörüne girin burada " Patches " adında klasör oluşturun.Buraya kullanmak istediğiniz .vkp uzantılı patchleri atın.Patchleri attıktan sonra telefonu kablodan sökün.

  Ardından telefonu açın uygulamalara girin.Burada bulunan Jpatcher.jad uygulamasını çalıştır.Program bir soru soracaktır buna Evet diyin.Daha sonra patchler yüklendi yazısı karşınıza çıkacaktır.Bu yazıyı gördükten sonra programdan çıkın.

  Patchler artık kullanıma hazırdır.Güle güle kullanın...


  --------------- Ekleme ---------------

  saçlarım kadar başım olsa hak yoluna olsun feda...
  A2(K850i) deposu
  4shared - My 4shared - shared folder - ücretsiz dosya paylaşımı ve depolama
  < Resmi açmak için tıklayın >
   
 3. telden ebuddynn stesıne gir oradan tele uygun olanı ındrr o :oke: bu tur soruları fan cluba sorarsan daha cabuk cevap alrsn ;)
   
 4. arkadaşa katılıyorum ebuddy en iyisi wi-fi ile kullanıyorum ve tek geçerim bu programı.
   
 5. Ebuddy indirdim kurdum wife den giriyorum ama herseferinde şifre veya kulanıcı adı yanlış diyor ne yapmalıyım ?
   
 6. ebuddy'nin v1 den sonrasında ebuddy hesabı ile özel adreslerine giriş sağlayabiliyorsun.
  sanırım sen direkt kullanıcı adına msn adres ve şifreni yazıp girmeye çalışıyorsun o yüzden böyle oluyor.
  Ebuddy kullanıcı alman gerekiyor önce sonra hesabına şifre hatırla diyerekte kolaylıkla erişim sağlayabiliyorsun.
   

 7. Aynen öle.ya salla bişeler oraya.ama yaz bi kenarada.snra rahat rahat chat yap.istedgn kadar msn adresi açabliosun.
   
 8. muthis bir program ya :oke:
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/02/2019 - 11:02