Sony Ericsson Tuş Kilidi Kodu

Sponsorlu Bağlantılar

SeYFi25

Üye
kardeş herkes istiyor paylaşsan süper olacak w910i için de oluyor mu ?

sinan003100

sinan003100

Üye
ben yaptım oldu arkadaşlar :) ama bazı sorunlar war. en başta bu yamayı tel.e attıktan sonra şifrelemeyi kaldıramıyoruz. yani tuşları her kilitlediğinizde size şifre soruyo. bu yamayı kaldırmak için yama(patch) yükleme kaldırma işini araştırıp öğrenmek gerek. setool adlı programla patch yükleyip kaldırıyoruz. bunu siz internetten arastırın.
tel versiyonu ve cid özellikleri de öğrenilmeli tabi önce. bunun için (sağ yıldız sol sol yıldız sol yıldız) tuşlarına basıyoruz. servis bilgilerinden yazılım ve yapılandırma menülerinden öğrenebilirsiniz

--------------- Ekleme ---------------

bu şifreleme ile ilgili 2 acık buldum.
1.tuşlar kilitliyken 112 yi veya 911i arama yaptığınız zaman tuş kilidi kendiliğinden acılıyor. hem de şifre falan sormadan. (telefonu kurcalamak isteyen kişi umarım böyle bişey denemez :) )
2.tuşlar kilitliyken msj geldiğinde tuşları açıp şifre isterken sağ taraftaki kısayol tuşuna bastığımızda mesaj okunabiliyor. (benim asıl şifreleme sebebim zaten mesajlar yüzünden :) )
bunlar dışında şiferleme iyi calısıyor. eğer tel kilidini değiştirmediyseniz şifre 0000 olması lazım. şifre değiştirmek için ayarlara gidiyoruz

ammot

Üye
ben w810i kullanıyorum öle bişe yoq

counstantine

Üye
cok akılllısın yok salq:@

dumus

Üye
al yoq var

ammot

Üye
yoq

lturan

Üye
yau bende konuyu görünce varmıymış diye bi hışımla girdim baktım ama neyse sürpriz olmadı yani :D

ricardo2290

Üye
yani sonuç olarak yok mu. .s yaw o zmn al at bu telefonu. ne saçma bişi yaw.

eerraayy65

Üye
ben k550i kullanıyorum var ama şifreyi değiştirmek istiyorum ama şimdiki şifreyi bilmiyorum

tecnotor

tecnotor

Üye
Var
Ama sony ericsson un işletim sistemli telefonlarında yani P990i, P1i, W950i, W960i gibi hatta istediğin uygulamaya ve menüye şifre koyabiliyorsun kameraya bile
Fakat sony ericsson un sabit yazılım telefonlarında malesef yok

msmsrsri

Üye
benim telefon w880i onda da yok :(

cetronxd9

Üye
arkadaşlar war ... fakat telefonun yazılımı iki çeşit olduğu için 05 -- 31 gibi buna göre bulup telefonu patclerseniz istediğiniz gibi kullanıyorsunuz link i paylaşmak isterdim ama o link çalışmıyor en kısa zamanda sizlere yardımcı olucam Saygılarımla Piyanist Çocuk :))

arkadaşlar patcleri 26 / 12 /2009 cumartesi günü atıyorum bekleyin:)

arkadaşlar patcleri 26 / 12 /2009 cumartesi günü atıyorum bekleyin:)

by-poyrazım

Üye
bulan varsa bizede yollasın:-(

erdemk55

Üye
Var arkadaşlar o kilit patch le oluyo ben yaptim oldu.hatta kilitli temalar bile var.menüye ulaşırken .

berktrk90

berktrk90

Üye
evet arkadaşlar çok tartışmayın w810iyle ilgili sorunlarınızda yardımcı olacağım kilit kodu yapmanız mümkün w810iyi baştan yaratın modifiye

by BeRk*********************************DJ-SEVER*****************************

mcan009

mcan009

Üye
ya benim telefonda w910i bazen kardeşlerim falan mesajları okuyolar sinir oluorm sizde saçmalıyosunuz war ama 05-35 falan warsa öle bişi açıklamasıyla koyun lütfennn

arkadaşlar cevap varmıııı

emo94

emo94

Üye
yoq be keşke olsaydı :kop:

mcan009

mcan009

Üye
pff artık telimi deiştirsem napsam ya :)

yasin_dm

Üye
bende k810i kullanıyorum yokkk

alifurkandoğan

Üye
yok

Üst Alt