Sony Ericsson Made IN ??

Sponsorlu Bağlantılar

gknoner

gknoner

Üye
açtım umarım arkadaşlar konuyu inceleyip beni aydınlatırlar.. sağol halit kardeş..

haltie

haltie

Üye
sende sağol kardeşim yardımcı olduysak ne muutlu:)

faruk79977997

Üye
Japan

XxByPhPeDiToRxX

XxByPhPeDiToRxX

Üye
Nokia da birsey mi? Turkiye nin lides markasi zaten sony

yasin.11

yasin.11

Üye
Her firmanın bir üretim standardı vardır.Çin de ki işçiye,mühenide v.s ye kötü üret dersen kötü üretilir.İyi üret dersen iyi üretilir.Peki neden ÇİN ?

İşçiler çok ucuza çalışır.
Devlet çine fabrika kuran girişimciden 5 yıl vergi almaz
Elektrik 10 yıl %50 indirmli satılır.

v.s vs. :bye2:

kinng

kinng

Üye
bncede yanlis bi dusunce cunku hangi marka olursa olsun bu cihazlarin cogu parcalari makinelerle birlestiriliyo arada 1-2 tane hatali uretim cikiyo hatta gene bu forumda okumustum adam SE K850 kullaniyo okadar fotograf cekiyo bisey olmuyo birini aramaya kalkiyo telin ekrani cos diye yaniyo baska bi k850 kullanicisindan boyle bisey duymadim okumadimda

can_boyka

Üye
sony ericsson gerçekte isveç malı vede kaliteli

dost2001

dost2001

Üye
Arkadaşlar nokia tüm fabrikalarda aynı patent ile üretim yapıyor . Işçilik ülkeden ülkeye değişir bu demek değildir bi ülke dandik malzeme kullansın diğer ülke kaliteli malzeme kullansın ...
O finlandiya olmayan telefonları ucuza alan telefonculara gelirsek işi anlamayanın olunu tutmuşlar o yüzden.. Sony ericsson ise çinde üretilior ama kalite süper .... Volvo araba markası ve çine satıldı çin istese bile volvoyu dandik üretemez... Buda onun gibi bişe.

animated

Üye
sony jopon ericson isveç adamın birinde iphonde 4 vardı ucakta patlatı sans bunlar adam kötü yap dersen kötü yapar iyi yap dersen iyi yapar söyle bir bilgi aldım üreticler bundan sonra cinde yaptırmıycakmız nedeni bende bilmiyorum arastıryorum

can-42

Üye
bi ürün hangi ülkeninse en sağlamı oradan çıkar ben bunu bilrim :oke:

terranova

Üye
orjinalsony ericson isveç üretimidir benim bildiğim.ilk çıktıklarında hepsi isveç üretimiydi daha sonra değişik ülkelere üretimini dağıttı.

outlawz81

Üye
taivan nede olsa asya kaplanı..

- - - Eklendi - - -

taivan nede olsa asya kaplanı..