Sony DSC-S930/B 10.1 MP Dijital Fotoğraf Makinesi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arslansem

arslansem

Üye
    Konu Sahibi
Sony DSC-S930/B 10.1 MP Dijital Fotoğraf Makinesi
Ürün Açıklaması
Sony DSC-S930/B 10.1 MP Dijital Fotoğraf Makinesi (Siyah) Ürün Açıklaması

Süper fotoğrafların başlangıç noktası
Cyber-shot™ ile çarpıcı görüntülerin dünyasına mükemmel bir giriş yapın. Bu kullanımı kolay, kompakt makinenin SteadyShot ve Yüz Algılama gibi işlevleriyle her seferinde harika sonuçlar elde edeceksiniz.

Kullanımı kolay
Müthiş bir fotoğraf yakalamaya çalışırken düğmeler, menüler ve makine ayarlarıyla uğraşmayı kim ister? Geniş ve net LCD ekran, ekran üzeri simgeleri ve basit menüleri ile doğru ayarları seçmenize yardım eder. Dijital fotoğrafçılığa yeni başlamış olsanız bile muhteşem sonuçlara ulaşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Her yere sığacak kadar küçük ve hafif
Fotoğraf makineniz cebinize veya çantanıza kolayca sığar. Küçük boyutları ve hafifliği sayesinde, nerede ve ne yapıyor olursanız olun, o özel anı yakalamaya her zaman hazırsınız.

Özellikler :

Yüksek kaliteli görüntüleme ve ayrıntılarla dolu büyütmeler için 10,1 efektif megapiksel çözünürlük
3x optik zoom objektifi
Yüz Algılama teknolojisi, en net portre çekimleri için odak ve pozlamayı en iyi düzeye getirir
SteadyShot görüntü sabitleme teknolojisi, manuel çekimler sırasında görüntüdeki bulanıklığı azaltır
Yetersiz ışık altında flaşsız net görüntüler için yüksek hassasiyetli ISO 3200
2,4 inç (112K noktalı) LCD
Zevkinize göre farklı hoş renk seçenekleri mevcuttur
Çok farklı koşullar altında mükemmel sonuçlar için yedi alan seçim modu
Eğlenceli kamera içi rötuş işlevleri: görüntü kesme ve kırmızı göz düzeltme
Picture Motion Browser yazılımı, fotoğrafların PC üzerinde yönetilmesini, aranmasını ve görüntülenmesini kolaylaştırır

Genel Özellikler
Ağırlık 118 Gr.
Bağlantı Arabirim USB
Dosya formatı(foto) JPEG
Ebat 89.5 x 61 x 26.1 mm
Flaş Var
Güç (şarj özellik) 2 Adet AA Pil
Otomatik Çekim Var
Paket İçeriği CD-Rom, Kayış, Kullanma Kılavuzu, Piller
Türkçe Menü Var
Video Mod Motion JPEG
Görüntü Özellikleri
Görüntü Çözünürlüğü 3648 x 2736
Görüntü Sensör CCD
Video Kayıt Çözünürlüğü 320 x 240
Objektif Özellikleri
Çözünürlük (MP) 10.1 MP
Dijital Zoom 17 x
Hassasiyet (ISO) ISO 3200
Optik Zoom 3x
Hafıza Özellikleri
Dahili Bellek 12 MB
Hafıza Kartı Memory Stick Duo™ / Memory Stick PRO Duo™. Memory Stick PRO Duo™ Yüksek Hızlı, Memory Stick PRO™
Ekran Özellikleri
Kırmızı Göz Düzeltme Var
LCD Ekran Boyutu 2.4"
Yüz Tanıma Var
Diğer
Marka Sony
Diğer Özellikler
Garanti Süresi 2 Yıl

Arkadaşlar bu makineyi almayı düşünüyorum.Fiyatı bana özel indirimle 185 TL civarında bişeye denk geliyor.Megapixel,optik zoom ve dijital zoom değerleri önemliymiş.Bilgisi olan yorum yaparsa sevinirim.Teşekkürler

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
En başta Lensi Carl-zeis degil!!!
Sony 2 mercek kullanıyor bir kendi mercekleri senin bu cihaz gibi birde Carl-zeis mercekler.
Carl-zeis mercekler çok iyi bir çöünürlük ve constast oranına sahipken kendi mercekleri yanında sıfır kalıyor.
Video kayıt çözünürlüğü çok kötü normalde 640x480 olması gerekiyor minumum, birde 30 fps kayıt kalitesi ama maalesef senin cihaz Video Kayıt Çözünürlüğü 320 x 240 çekiyor.
Birde Kelem pille çalışıyor bu çok büyük bir dez avantaj çünkü pil dayandıramazsın.Her nekadar dodurulabilir pil kullansanda orjinal kendinden şarjlı piller gibi olmuyor ve çok çekim yapamıyor hemen bitiyor.
Benim arkadaşımda var ondan biliyorum.(Pil açısından)

Yani kısaca ben bu ürünü tavsiye etmem.Evet fiyatı gerçekten makul piyasadaki Garantili Fiyatı 215milyon ama fiyat seni aldatmasın.
Bu ürünü alırsan başın agrır.Teknoılojik açıdan tatmin etmez.Renkler canlı çıkmazi titreşim çok iyi engellemez... Benden demesi.
Umarım yararlı olmuşumdur.
Başka bir arzunuz :ehe:

arslansem

arslansem

Üye
    Konu Sahibi
Resmen içimi kararttın be abicim sağol :ehe

elive

elive

Emekli Yönetici
anıl kardeşime katılıyorum. önermeyeceğim modellerden bir tanesi. en azından Sony w180 al bari.. 300 TL civarlarında.

arslansem

arslansem

Üye
    Konu Sahibi
O kadar param yok :ağlarım:

elive

elive

Emekli Yönetici
o zaman bence biraz bekle sıcak fırsatları takip et. fırsattan güzel birşey al...

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Makineye makine demem Canon olmadıkça:ehe
Bi gastecinin canonu vardı bi kullandım hayran kaldım.
Sony mony yanında hava:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt