Sony Android Nougat güncelleme takvimi ortaya çıktı!

Sponsorlu Bağlantılar

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Sony Android Nougat güncelleme takvimi ortaya çıktı!
Sony Slovakya'nın düzenlediği Xperia etkinliğinde Sony'nin Android N güncelleme takvimi ortaya çıkmış oldu.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Güncelleme takvimine göre Sony Xperia X Performance ve Xperia XZ önümüzdeki Ekim ayında Android 7 güncellemesini alacak. Xperia X ve X Compact ise Kasım ayında güncellemeyi almaya başlayacak.

2015 yılından Xperia Z serisinin son telefonu olan Xperia Z5 serisi ise Xperia Z3+ ve Z4 Tablet ile birlikte güncellemeyi Aralık ayında alacak. Son olarak Xperia XA ve XA Ultra ise güncellemeyi 2017 yılında alacak. Tahminlere göre Mart 2017'de güncellemeyi alması bekleniyor.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: dragonmhmt

kralberk13

kralberk13

Üye
beklemedeyiz Z5 bakalım neler vercek :)

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Android 7.0 Nougat Güncellemesi Alacağı Kesin Olan Tüm Cihazlar
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
dragonmhmt

dragonmhmt

Üye
Snapdragon 801-801 kullanan cihazlara iyi kazık attılar oldukça güçlü iki işlemciye bu yapılmamalıydı [emoji19]

Z3 Compact cihazımdan gönderildi

• Beğen
Tepkiler: maxiser
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Z3 almayacak.

S800-801 çipsetli hiçbir cihaz N güncellemesini almayacak. Konusunu açmıştım.

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

orada da belirtmiştim; Z3 için geliştirici sürümü geldi. Normalde Z3 tam 7.0 sürümü için Sony nin listesinde yoktu ama yine de son anda bir değişiklik olabilir diye düşünüyorum. Belirsiz yani, hala oldukça seri bir cihaz. Tek kusuru 32 bit

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
orada da belirtmiştim; Z3 için geliştirici sürümü geldi. Normalde Z3 tam 7.0 sürümü için Sony nin listesinde yoktu ama yine de son anda bir değişiklik olabilir diye düşünüyorum. Belirsiz yani, hala oldukça seri bir cihaz. Tek kusuru 32 bit
Geliştirici sürümü geldi ancak 4. sürümde kaldı. 5. yani final sürümü almadı. Nedeni de Google ve Qualcomm.

Değişiklik olmaz. Boşuna ümitlenmeyin.

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Geliştirici sürümü geldi ancak 4. sürümde kaldı. 5. yani final sürümü almadı. Nedeni de Google ve Qualcomm.

Değişiklik olmaz. Boşuna ümitlenmeyin.
Ümitlendiğim yok zaten, ben bekleyen/merak eden arkadaşlar için paylaşayım istedim.
Yoksa şuan ki haliyle fazlasıyla memnunum ;)

CsWqIve34

Üye
Android 6.0.1 de z5 prede iki üç bug var onları düzeltmeleri lazım bide stamina eskisi gibi olmalı

EREN.KAYGUSUZ

EREN.KAYGUSUZ

Üye
xa ultra icin sony'ye mail attım pek ilgilenip ne zaman gelcegi hakkinda bilgi vermediler ne zaman gelcegini bilen varmi suan

Üst Alt