Sonunda LCG Jukebox 2.17 c'racklendi [ YENi ]

Sponsorlu Bağlantılar

systemchi

systemchi

Üye
paylaşım için sağol.

lazines

lazines

Üye
saal kardes

ikoseler

ikoseler

Üye
Emeğin için çok sağol. Yalnız bende daha önceki crackli fakat çalışmayan versiyon vardı. Onu kaldırdım ancak gene ilk çalışmada internet kontrolü istiyor ve crackli kabul ediyor, kapanıyor. Çözümü var mı bu işin.

> çileke$ <

> çileke$ <

Üye
Emeğin için çok sağol. Yalnız bende daha önceki crackli fakat çalışmayan versiyon vardı. Onu kaldırdım ancak gene ilk çalışmada internet kontrolü istiyor ve crackli kabul ediyor, kapanıyor. Çözümü var mı bu işin.

Yöntem çok basit en baştan yani normal sürümü yükle ****** ile full yap crackli sisi yükle olması gerekli...:oke:

artemis33

Üye
tşk edrrim,
:heyo:

blackeye

blackeye

Üye
saol güzel paylaşım ...

ysfyldz02

ysfyldz02

Üye
saol kardeş paylaşım için

ikoseler

ikoseler

Üye
Yöntem çok basit en baştan yani normal sürümü yükle ****** ile full yap crackli sisi yükle olması gerekli...:oke:

programı (senin verdiğin normal sürümü) yükleyince şifre ekranına giremiyorum ki direkt yetkilendirme için internete bağlanıyor ve her halükarda kapanıyor..

> çileke$ <

> çileke$ <

Üye
programı (senin verdiğin normal sürümü) yükleyince şifre ekranına giremiyorum ki direkt yetkilendirme için internete bağlanıyor ve her halükarda kapanıyor..

O zaman şifre daha önce girmişsin tek yapman geren cracli sisi yüklemek bu şekilde ben yaptım oldu şuan lisanslı

whiteghost

whiteghost

Üye
trojen var ındırmeyın yalan!

storm_fb

storm_fb

Üye
saol kardeş eline sağlık !:)

siberson

siberson

Üye
kardeş çok saol denedim çalışıyor süper bir program emeğine saygımız sonsuz:oke::oke:

vatanperver5

Üye
Ben N95 E Yükledim Müthiş çalışıyor Rabim Hepimizi Merhemetine Layık Kılsın.

bigfear18

Üye
emeğine sağlıkta :D bunda virüs var :S

burchawyus

burchawyus

Üye
eline koluna saglık kardeşim güzell paylasım :yuru

maxilker

maxilker

Üye
tşk 7610 a uyar di mi ?

Üst Alt