Sonunda Geldi!! Subway Surfers 1.0.1

Sponsorlu Bağlantılar

kanki4a4

kanki4a4

Üye
arkadaslar oyunun icinde hile buldum altin hilesi satin al girdigin zaman geri hemen ciktigin zaman 1800000 altin veriyo ben anlamadim ama guzel birsey

enesrsln

enesrsln

Üye
Galaxy Ace Çalışır mı ?

kanki4a4

kanki4a4

Üye
calisir

seydo

Üye
peki c6-01 için var mı bu oyunu çok seviyorum ama bir oyun içinde telefon alınmaz ki :)

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
peki c6-01 için var mı bu oyunu çok seviyorum ama bir oyun içinde telefon alınmaz ki :)

Ne yazık ki bu görsellikte yok :S Androidde bu tarz oyunlar çok var. Temple Run, Agent Dash, Subway Serfers gibi. Ama Belle için bu tarz oyun yapmıyorlar artık :S

Cikoo.78

Cikoo.78

Üye
knki galaxy ace s5830i var bnde ama nedenşe oyunu yuklemiyo yukleye basiyom tam yukleme ekrani geliyo az bekledikten sonra uygulama yuklenemedi diyo bi yardim et cok istiyom bu oyunu .s (acaba hafızami yetmiyo 2 gblik kartin 1.09 dolu ?)

- - - Eklendi - - -

yardim edcek yokmu ?

carfeng

carfeng

Üye
    Konu Sahibi
knki galaxy ace s5830i var bnde ama nedenşe oyunu yuklemiyo yukleye basiyom tam yukleme ekrani geliyo az bekledikten sonra uygulama yuklenemedi diyo bi yardim et cok istiyom bu oyunu .s (acaba hafızami yetmiyo 2 gblik kartin 1.09 dolu ?)

- - - Eklendi - - -

yardim edcek yokmu ?

Ya telefonunun ram i yetersizdir ya da Subway Surfers'ın başka bir versiyonu yüklüyse ve sende bu versiyonun üstüne yüklemek istiyosan bu çalışmaz ònce ki versiyonu silip bunu yüklemen gerekir

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici

- - - Eklendi - - -

yardim edcek yokmu ?

Ace in donanımı kaldırmıyor olabilir. Belki 10-15 oyun denedim ace e yüklemek için ama hiçbirisi çalışmamıştı. Hepsinde de galaxy ace için olduğu yazıyordu. Kimisini senin dediğin gibi yüklenemedi diyerek yüklemedi, kimisinde yüklendi dedi ama oyunun simgesine tıklayınca açmıyordu. Varsa marketten veya blackmarttan indirmeyi dene.

Cikoo.78

Cikoo.78

Üye
Ya telefonunun ram i yetersizdir ya da Subway Surfers'ın başka bir versiyonu yüklüyse ve sende bu versiyonun üstüne yüklemek istiyosan bu çalışmaz ònce ki versiyonu silip bunu yüklemen gerekir

haci iyi hos diyosunda en son versiyonu denemdim eski versiyonlarida hepsinde ayni problem marketten bkıyorum (google play) ordan zaten inmiyo uygulama bu surumle uyumlu degl yaziyo bende mecburen baska linklerdn indiriym bu sefrde iniyo yuklemiyo napcm anlamadm .s

- - - Eklendi - - -

Ace in donanımı kaldırmıyor olabilir. Belki 10-15 oyun denedim ace e yüklemek için ama hiçbirisi çalışmamıştı. Hepsinde de galaxy ace için olduğu yazıyordu. Kimisini senin dediğin gibi yüklenemedi diyerek yüklemedi, kimisinde yüklendi dedi ama oyunun simgesine tıklayınca açmıyordu. Varsa marketten veya blackmarttan indirmeyi dene.

hepsini denedim ama sonuc ayni google playdan dnedm bu sefrde telefonun bu surumle uyumlu degil yazyo telim rootlu yokmu bunun hal çaresi. sdece bu oyun icn dgl keske bu teli almasaydim .s

seydo

Üye
vatan sağolsun ne diyim:tşk:

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
haci iyi hos diyosunda en son versiyonu denemdim eski versiyonlarida hepsinde ayni problem marketten bkıyorum (google play) ordan zaten inmiyo uygulama bu surumle uyumlu degl yaziyo bende mecburen baska linklerdn indiriym bu sefrde iniyo yuklemiyo napcm anlamadm .s

- - - Eklendi - - -

hepsini denedim ama sonuc ayni google playdan dnedm bu sefrde telefonun bu surumle uyumlu degil yazyo telim rootlu yokmu bunun hal çaresi. sdece bu oyun icn dgl keske bu teli almasaydim .s

Galaxy Ace aslında oyun için alınmaması gereken bir cihaz. Normal kullanım için bile yeterli sıkıntısı var benim gördüğüm ace modellerinin. Gpu çok düşük, ram de sanırım 256 mb. Sistem için bile zzr zor yeten bir ram miktarı var cihazın. Swap gibi modlar kullanmıyorsanız cihazınız bu tarz oyunları çalıştırmayacaktır.

Galaxy S ile denedim oyun gayet güzel :) Tekrar tekrar teşekkürler :)

carfeng

carfeng

Üye
    Konu Sahibi
Ne demek rica ederim :)

theextrame

Üye
Arkadaşlar shoptan satın alınan mıknatıs yada x2 gibi eşyaları nasıl devreye alıyoruz bi dünya krediyle mıknatıs x2 aldım bi tek kaykayı kullanabiliyorum biri bana yardımcı olabilirmi

emre12kerem

Üye
kardeşim samsung galaxy ace gt-s5830 i apk yı sd carda attım yükledim uygulama yüklenemedi diyo neden olabilir

45onur539

Üye
bendede ace gt 5830-i war bndede aynisi oluyor

Cikoo.78

Cikoo.78

Üye
galaxy acede bu tarz oyunlar oynanmyo arkadaslar gpu ve ram yetersiz kalyo malesef bende madurum yapacak bisey yok. HERKEZE TESEKKUR EDERİM.

Wildfiresa

Üye
Htc Wildfire S e olmuyor:(

quiet_young55

quiet_young55

Üye
Hastalık yaratan bir oyun...:)

Üst Alt