• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Sonim ve Land Rover S1 İsimli Yeni Cep Telefonunu Tanıttı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Sonim ve Land Rover S1 İsimli Yeni Cep Telefonunu Tanıttı

Dünyayı ürettiği araçların sağlamlığı ile şaşırtan Land Rover, şimdide cep telefonu piyasasına el attı.

Arazi aracı denilince akla gelen ilk isim olan ve ürettiği dayanıklı araçlar ile tanınan Land Rover dünyanın en dayanıklı cep telefonunu tasarladığı söyledi. Sonim ve Land Rover firmalarının ortaklaşa hazırlamış olduğu S1 isimli yeni cep telefonu dayanıklılık testlerinde çok ağır işkencelere maruz kalsa da yinede yılmıyor. Bir göllete atılan cep telefonun üstünde Land Rover marka bir araç geçti ancak cihazın başına hiçbir şey gelmedi. Bunun üzerine birde üzerinden fil geçirilen cep telefonda yine en ufak bir asar bile oluşmayınca, cihaz 150 derecelik fırında bekletildi. Cihaza bu tip işkencelerin daha onlarcası yapıldı, ancak hiçbir zarar almadığının görülmesi üzerine deneyi yapan kişiler pes etti.

• Beğen
Tepkiler: jejep ve CryDaqqeR

Bora

Bora

Üye
Çok güzelmiş keşke fiyat ve özellikleri ile ilgi bilgimiz olsa

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Daha açıklanmamış bizde bekliyoruz.

arslansem

arslansem

Üye
Land Rover :hmmm

dede147

dede147

Üye
bildigimiz takoz yani

ALPARS™

ALPARS™

Üye
ekrandan hariç güzel tasarım :oke:

by_lonelyman

by_lonelyman

Üye
ben tasarımı sevdim boyutları ne acaba :blink:

--------------- Ekleme ---------------

Telefonun tek özelliği sağlamlığı değil. Dışarıda kullanıma uygun olarak tasarlanan S1'in bin 500 saat batarya ömrü var ve telefon sesli ortamlarda duyulabilmesi için çok yüksek tonda ses çıkarabilen özel zil seslerine sahip.

2 megapiksel kameraya da sahip olan telefon 415 dolara satışa çıkarıldı. Şimidilik sadece İngiltere'de satışa sunulan S1'e Vodafone'un ezeli rakibi Orange Telekom abonesi olarak ayda 40 dolara sahip olunabiliyor.

bunu buldum ama :allalla:

Marchegiani

Marchegiani

Üye
Fiyatını merak ettim.

Feel It

Feel It

Üye
Yaratıcı bir tasarım ve dayanıklılık tesadüf değil gerçek :)

caspermaster

Üye
kaç tl

spencermila

Üye
fiatlarda hiç öle makul bir degerde degil ama

acictane

acictane

Üye
Benim Telefonum Hakkında Tek Konu Var Nasıl Yaaaaaa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...