Son Nokta Samsung java E830 E250 D900i E200 vs. %100 Oyun Yükleme BaD BoyS Farkıyla

Sponsorlu Bağlantılar

özdemir71

Üye
eywallaha gardaş süpersin:oke:

ceza0408

ceza0408

Üye
eyw

Absinthh

Üye
Softick Programı mı Olması Gerekıyo Bişi Anlamadım ... :S

+ Ben O Start Menu/Settıngs/Control Panel/System/Hardware/Device Management/Modems/SAmsung Mobile USB MODEM1.0/Modem'' Buraya Nasıl Gırıcem Nerde Bu Menu ???

Start Menu Derken Samsung Pc Studio mu ? Oysa Oyle Bişi Yok ? Lutfen Yardımcı Olurmusunuz ??

metinciyiz

Üye
ya kardeş ben üye oldum ama hala sadece üyeler linkş görebilir dio:@:vur

shopalic

hocam daha açıkca knussana ındırdk hc ßısy yok :S

izmirfilm

Üye
ben bunu yaparsam prof olurum:D hiç mantıklı deil:D

MaxiManiac

MaxiManiac

Üye
Tam 1 haftadır uğraşıyorum D900i telefonuma oyun kurabilmek için. Bu başlıkta verilen pdf rehber sayesinde bomberman oyununu kurabildim. Çok teşekkürler. Yalnız softickppp programının forumdaki versiyonu yerine 21 günlük deneme sürümünü yükledim. Çünkü 797 kb lik dosyada devamlı trojan buluyordu nod32. Çok sağolun varolun arkadaşım.

Bora

Bora

Üye
rezalet yha bu işte bana düştü yine ben son noktayı koyacağım bunada herhelde offffff. tüm samsung bölümü bana kaldı yaw :( :sn: beynim sulanıyor artık maxicepten :) ama naapalım gorevimiz değil mi?

bkrgnydn

bkrgnydn

Üye
teşekkürler +rep

Marchegiani

Marchegiani

Üye
Çok zor yahu.

habbuj

habbuj

Üye
çok sağoll

krllkrll

Üye
samsung m3200 telefonuma ingilizce sözlük atmak istiyorum yardıcı olacak arkadaşlar varmı acaba şimdiden teşekkürler

djsalih91

djsalih91

Üye
war arkadaşım wap.Waphit.com adresinden telefonuna indir verdiğim site ücretsiz ama bağlantı ücreti gider max.5 kontöre indirirsin tabi bu siteye telefonundan gireceksin ha :-) bu sitede programlar /java programlar/kvk türkçe-ingilizce ve ingilizce-türkçe uygulamalarını bulabilirsin ben bu şekilde yükledim diğer arkadaşlara da sesleniyorum boşverin bu programlarla uğraşmayı yaşlanırsınız walla :-) 20 kontöre şu an bende yaklaşık 8 tane oyun 5 tane program yükledim telefonuma benim tel d900i ok ha yanlış anlamayın sitenin reklamını yapmıyorum bu arada hat vodafone olursa iyi olur :oke:

H1p3r4kt1F

Üye
ney le acıyoruz acıl yazarmısınız indirdigimiz dosyayı

furmania

furmania

Üye
ben bişey anlamadım

--------------- Ekleme ---------------

indiremedim olmuyor bu link

ahmedoviçç

Üye
iyi olmuş ta ben oyun yüklemicem ki

ben samsung sgh D900i ye tema yükleyecem o yüzden yani kusura bakma

ordamısın

ben tema yüklicem yardım eden varı yokmu

:oke::islik:bye2::kop::d::naughty::sarıl::bann:
ney le acıyoruz acıl yazarmısınız indirdigimiz dosyayı

war arkadaşım wap.Waphit.com adresinden telefonuna indir verdiğim site ücretsiz ama bağlantı ücreti gider max.5 kontöre indirirsin tabi bu siteye telefonundan gireceksin ha :-) bu sitede programlar /java programlar/kvk türkçe-ingilizce ve ingilizce-türkçe uygulamalarını bulabilirsin ben bu şekilde yükledim diğer arkadaşlara da sesleniyorum boşverin bu programlarla uğraşmayı yaşlanırsınız walla :-) 20 kontöre şu an bende yaklaşık 8 tane oyun 5 tane program yükledim telefonuma benim tel d900i ok ha yanlış anlamayın sitenin reklamını yapmıyorum bu arada hat vodafone olursa iyi olur :oke:
iyi yaptıkkk

YARDIM EDEN YOMU
:megafon::vur:ağlarım:

nolurrrr

Bakarmısınız

wldyslw

wldyslw

Üye
çok tşk arkadasım emegine sağlık...