Telefon Tavsiyesi Son Kez Telefon Tavsiyesi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Kardes o zaman begenirse onu alsın

• Beğen
Tepkiler: Pikkaccu

theeternal

theeternal

Üye
s4

theeternal

theeternal

Üye
Peki neden s4 onuda yazarsan sevinirim
s4ün ekranı superamoled hafıza kartı destegı var ve dahilli 64diye biliyorum ve s4 de multi touch var g2 de yok galıba g2 nin de sadece işlemcisi birazdaha iyi ama pek fark olacağını sanmıyorum ve s4 ün tasarımı dahada hoşuma gidiyorbirde s4 ün güncelleme desteğinin daha iyi olacağını düşünüyorum

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
s4ün ekranı superamoled hafıza kartı destegı var ve dahilli 64diye biliyorum ve s4 de multi touch var g2 de yok galıba g2 nin de sadece işlemcisi birazdaha iyi ama pek fark olacağını sanmıyorum ve s4 ün tasarımı dahada hoşuma gidiyorbirde s4 ün güncelleme desteğinin daha iyi olacağını düşünüyorum
İşlemci biraz değil, çok çok iyi test sonuçları Snapdragon 800'ün gücünü çok iyi gösteriyor, multi touch yok derken hangi devirdeyiz :haha: S4 deme nedenin fanboyluk sadece :D

theeternal

theeternal

Üye
İşlemci biraz değil, çok çok iyi test sonuçları Snapdragon 800'ün gücünü çok iyi gösteriyor, multi touch yok derken hangi devirdeyiz :haha: S4 deme nedenin fanboyluk sadece :D
ınternette multıtouch yok dıyordu ve abarttıgın kadar ıslemcı farkı yok

theeternal

theeternal

Üye
birtek işlemcisi fazla dıye s4 ün diğer özellikleri daha iyi ben fikrimi söyledim tartışmak için yazmadım

0MG90

0MG90

Üye
Ben olsam bu 2 seçenekten LG G2 alırdım.

Invoke

Invoke

Üye
Multitouch var tabi ki artık olmayan cihaz mı kaldı. kiyas.la dan baktıysanız orda yanlış yazıyor multitouch yok diye.

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Peki neden s4 onuda yazarsan sevinirim
Pasa bak ben iki cihazinda sıkıntı yapacagiba inanmıyorum tasarim olarak s4 cok daha hos sd card + bataryada cabasi ben s4 alırdımİnşallah ta alırım

0MG90

0MG90

Üye
Kardo al LG G2 gitsin işte gül gibi telefon. :D

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
multi touch var arkadaşlar kıyasla.com yanlış girmiş verileri

ANIL

ANIL

Admin
Bence 2 telefonda ihtiyaçlarını karşılar. Artı özelliklerini değerlendirip ona göre tercih yapabilirsin. Tasarım olarak LG G2 daha iyi bence.

LimePie

LimePie

Üye
    Konu Sahibi
tamam arkadaşlar kararımı verdim lg g2 alıcam inşallah yorumlarınız için teşekkür ederim herkese...

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
tamam arkadaşlar kararımı verdim lg g2 alıcam inşallah yorumlarınız için teşekkür ederim herkese...
şimdiden hayırlı olsun süper bi cihaz allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye

eyvallah sağolasın sen memnunmusun telefondan bir sıkıntısı yok dimi ?
hiç bi sıkıntım yok hatta ben erken davrandım teknosadan 32gb kılıflı almıştım şimdi
bide lg den beleş kılıf gelcek etti 2
telefon oyunlarda ufak tefek fps düşmesi
yaşıyo ama oyunların hepsi full hd değil ondan batarya müzik kamera fıstık fıstık :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt