Son dakika : ümit özat kalp krizi geçirdi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ouSahin

ouSahin

Üye
    Konu Sahibi
Son dakika : ümit özat kalp krizi geçirdi
ÜMİT ÖZAT'A SAHADA KALP MASAJI

Köln maçında kaptan Ümit Özat bir anda yere yığıldı! Karşılaşmanın 25. dakikasında topun olmadığı alanda bir anda yerde kalarak herkesin yüreğini ağzına getiren Ümit'in sağlık durumunun şu anda iyi olduğu ögrenildi.

Maçın 25. dakikasında topun olmadığı alanda bir anda yerde kalan ve dili boğazına kaçan, gözleri bir anda dönen Ümit Özat'a doktorlar hemen müdahale etti. Nefes almakta zorlanan Ümit'e kalp masajı yapan sağlık görevlileri, yaptıkları başarılı hamlelerle tecrübeli oyuncuyu yeniden hayata bağladı. Ümit Özat'ın yaşadığı bu olayı gören takım arkadaşları büyük bir şok yaşarken, Mondragon gözyaşlarına hakim olamadı.

Ölümden dönen Ümit Özat, bu pozisyonun ardından karşılaşmanın 31. dakikasında yerini McKenna'ye bıraktı. Olaydan kısa bir süre sonra, Ümit'in sağlığının iyi olduğunu ögrenen Köln taraftaları tribünlerde alkış tutarak deneyimli oyuncuya destek oldu.
Bu arada Bundesliga'da 3. haftanın açılış maçı 2-0 Köln üstünlüğü ile sona erdi. Köln'e 3 puanı getiren goller 72. dakikada Novakovic, 84. dakikada Radu kaydetti.

ÖZELLİKLE FENERBAHÇE'NİN ESKİ KAPTANI OLAN BÜYÜK KAPTAN ÜMİT ÖZAT'A ACİL ŞİFALAR DİLİYORUZ:(

RESİMLER

DAUM'UN GÖZYAŞLARI

Mondragonun gözyaşları

>>impacter<<

>>impacter<<

Üye
dilin boğaza kaçması açık bir şok durumudur...ve gerçekten başarılı bir ilk yardım uygulanmalıdır....durumunun iyi olması sevindirici....geçmiş olsun diyorum...

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Geçmiş olsun ümit ozat ;)

schumici

schumici

Üye
evet haberi bende şimdi okudum çok geçmiş olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...