Son Dakika! Kripto Para Fiyatları Belli Oldu.

Sponsorlu Bağlantılar

Baydırman

Baydırman

Moderator
    Konu Sahibi
Toplamda 134.64 Milyar dolarlık global bir pazara dönüşen dijital para birimleri sadece son bir gün içinde 29.42 Milyar Dolar işlem hacmine ulaştı. 134.64 Milyar Amerikan Doları tutarındaki piyasanın yüzde 52.66'si sadece bitcoine ait.

Tron an itibarıyla 0.02 Amerikan Doları düzeyinden talep görüyor. Ayrıca Tron son bir saat içinde yüzde 0.08 değer farkı kaydetti.

Dünden Şu Ana Kadar Tether Düşmeye Devam Ediyor

Sanal para dünyası içinde kazandıranlar olduğu kadar bazı sanal para birimleri kaybettiriyor. Maximine Coin, Loom Network ve Ravencoin son bir hafta içinde en çok yükselen sanal parabirimleri oldu. Öbür taraftan Paxos Standard Token, Tether ve Cryptonex son bir hafta içinde en fazla kaybettiren kripto para birimleri olarak öne çıktı. Piyasada en büyük hacme sahip sanal para birimlerinin güncel rakamları ise şu şekilde.

Bitcoin

Güncel Fiyatı: 4026.93 Amerikan Doları - 23356.21 lira
24 Saatlik İşlem Hacmi: 9.40 Milyar Dolar


Ethereum

Güncel Fiyatı: 137.57 Dolar - 797.92 lira
24 Saatlik İşlem Hacmi: 4.41 Milyar Dolar

Ripple

Güncel Fiyatı: 0.31 Dolar - 1.81 lira
24 Saatlik İşlem Hacmi: 609.16 Milyon Amerikan Doları


Altın ve döviz gibi standart bir emtia pazarı olmadığından geleneksel foreks piyasalarından çok daha belirsiz bir arena. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt