SON DAKİKA : Aziz Yıldırım yeniden yargılanacak ...

Sponsorlu Bağlantılar

-India-

-India-

Üye
o değilde detaylar az sonra diyor hala gelmedi detaylarya da biz yazalım detayları konu özetle:

bu aziz yıldırım ile alakalı bir mesele. yani aziz yıldırım hapse girdirmeyecekler bir şekilde ama fenerbahçeyle alakalı bir konu değil. yani 17 temmuzu bekleyelim ve ne olacağını görelim

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Aziz Yildirim üzerinden Fenerbahce ye oynanan bir tiyatro , komedi filmi diye defalarca söyledik ama anlatamadık...

Cok sey değişecek, göreceksiniz...

-India-

-India-

Üye
yav hepsine eyvallah ama şu üzerimize oyun oynandı lafını bırakın. kim ne oyun oynayacak size.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Sen olaylara vakif olmadigin icin , ezbere konuştuğun icin , ne söylense anlamayacaksin .:)
Nasil biliyorsan öyle kalsın, zorlamayalim fazla ...

-India-

-India-

Üye
her mesajdan sonra ; üstümüze oynana oyunlar, bu kirli oyun vs. vs.
tamam ben ezbere konuşuyorum. neyse kapatalım meseleyi

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Dava sonuçlansın , sende burada olursan , iki cift lafim olacak sana ...
Hadi eyvallah .:)

canko13

canko13

Üye
Aziz de hem para var,hemde oy potansiyeli var,50 kere yargilansa bişey olmaz. Türkiyede,

ismail

ismail

Üye
Ben burdayım bana edebilirsin lafını :) Fener ceza alacak. Ama TFF vermemekte direnirse Türkiye ceza alacak.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Hic bir şekilde Fenerbahce ve Türk Takimlari ceza almayacak...

Türkiye Liginin Sampiyonu Fenerbahçedir ...

Sizde bu kafa ile gittiğiniz sürece ilk 10 icin anca mücadele edersiniz .:)

ismail

ismail

Üye
Trabzonspor asla dediğin gibi bi takım olmadı olmayacakta ;) ve seninde dediğin gibi boşuna çene çalmayalım. Ben iddaamı koydum sende iddaanı koydun. Bekleyelim görelim :)Trabzonspor asla dediğin gibi bi takım olmadı olmayacakta ;) ve seninde dediğin gibi boşuna çene çalmayalım. Ben iddaamı koydum sende iddaanı koydun. Bekleyelim görelim :)

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Tekrar söylüyorum ...
Fenerbahçe ve Aziz Yıldırım , aklanacaktır ve asla şike gibi olaylara girmemiştir .
Bu tiyatroyu , komediyi kurgulayan şaklaban tayfası mutlaka hesap verecektir ... ;)

ismail

ismail

Üye
Bende tekrar söylüyorum şike vardır. Aziz yıldırım aklanması ancak başka AKlarla olur ;) caps al da Ali hocam ilerde yüzüme vurabilesin bu konuşmayı :)

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Bende tekrar söylüyorum şike vardır. Aziz yıldırım aklanması ancak başka AKlarla olur ;) caps al da Ali hocam ilerde yüzüme vurabilesin bu konuşmayı :)

Şike varsa o sene Trabzonspor aleni yapmıştır ...
Bu da gün yüzüne çıkacaktır mahkeme de ...

ismail

ismail

Üye
Şike varsa o sene Trabzonspor aleni yapmıştır ...
Bu da gün yüzüne çıkacaktır mahkeme de ...
Trabzonspora laf atmaya hakkın yok. Haddini bil. Kendinize aklayamamışken Türkiye'nin en TEMİZ, ŞEREFLİ, ONURLU takımına laf atma hakkın yok. Herkes izledi o sezonu ve herşey ortada. Trabzonsporla ilgili tek bir delil, tape veya belge bulunmazken bikaç kişinin çıkıp Trabzonspora iftira atmaya cüret edemez. Ayrıyetten mahkemin verdiği kararda kumpas olmadığı ve delillerin gerçek olduğu belirtilmiştir. Sen dahil hiçkimse elinde bir belge bulunmadan öyle demek istedi diye Trabzonspora iftira atamaz. Ben belgelere bakarak ve dayanarak çok rahatça söylüyorum. Aziz yıldırım, ilhan ekşioğlunun önderliğindeki Fenerbahçe şike yapmış, teşvik primi vermiştir ve cezasını da alacaktır.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Trabzonspora laf atmaya hakkın yok. Haddini bil. Kendinize aklayamamışken Türkiye'nin en TEMİZ, ŞEREFLİ, ONURLU takımına laf atma hakkın yok. Herkes izledi o sezonu ve herşey ortada. Trabzonsporla ilgili tek bir delil, tape veya belge bulunmazken bikaç kişinin çıkıp Trabzonspora iftira atmaya cüret edemez. Ayrıyetten mahkemin verdiği kararda kumpas olmadığı ve delillerin gerçek olduğu belirtilmiştir. Sen dahil hiçkimse elinde bir belge bulunmadan öyle demek istedi diye Trabzonspora iftira atamaz. Ben belgelere bakarak ve dayanarak çok rahatça söylüyorum. Aziz yıldırım, ilhan ekşioğlunun önderliğindeki Fenerbahçe şike yapmış, teşvik primi vermiştir ve cezasını da alacaktır.

Ts Türkiyenin en şerefli takımı mı ? Buna ancak gülerler. :D
Trabzonspor her zaman , anadolu takımıdır . Büyüklük stratejisine ulaşmanız için daha çok ekmek yemeleri lazım . Önce kafa yapıları değişmesi lazım ...
Trabzonun tapeleri hasır altı edildi ... + Sivasspor başkanı birinci ağızdan ne dedi ? Trabzon bize teşvik primi teklif etti ... ;)
Buna Mehmet Yıldız'ı da ekleyelim ...

Şike yapıp da şampiyon olamayan takıma da Trabzonspor denir . :)

Fazla söze gerek yok ...;)

• Beğen
Tepkiler: Mustafa-26
ismail

ismail

Üye
Başkanı fenerbahçe üyesi biri ve onunda adı geçmekte zaten. Mehmet yıldız da duydum demiş. Sonrada ben demedim demiş. Belliki yalan söylemiş. Ayrıyetten tapeler nasıl hasıraltı edillmiş açıklar mısın bana. Kim nasıl yapabilr bunu bu güçlünün egemenliğinde.

Trabzonspor'un anadolu takımı olduğunu bilmeyen yok zaten. Ve herzaman anadolu takımı, anadolu takımlarının abisi olmuş, olarak kalacaktır. Biz İstanbul'a karşıyız ve herzaman da böyle olacağız. Asla başımız eğilmeyecektir..

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Başkanı fenerbahçe üyesi biri ve onunda adı geçmekte zaten. Mehmet yıldız da duydum demiş. Sonrada ben demedim demiş. Belliki yalan söylemiş. Ayrıyetten tapeler nasıl hasıraltı edillmiş açıklar mısın bana. Kim nasıl yapabilr bunu bu güçlünün egemenliğinde.

Trabzonspor'un anadolu takımı olduğunu bilmeyen yok zaten. Ve herzaman anadolu takımı, anadolu takımlarının abisi olmuş, olarak kalacaktır. Biz İstanbul'a karşıyız ve herzaman da böyle olacağız. Asla başımız eğilmeyecektir..

Mahkeme sürecinde burada olacaksın nasıl olsa ...
Neler çıkıyor ortaya göreceksin . Fenerbahçe aklanırsa , En büyük Fenerbahçe , şampiyon Fenerbahçe ve buradan özür dileyeceksin , tamam mı ? :) Kabul mü ?

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
ismail

ismail

Üye
Mahkeme sürecinde burada olacaksın nasıl olsa ...
Neler çıkıyor ortaya göreceksin . Fenerbahçe aklanırsa , En büyük Fenerbahçe , şampiyon Fenerbahçe ve buradan özür dileyeceksin , tamam mı ? :) Kabul mü ?
Tamam ancak sende tersi olursa şikeci kulüp olduğunu kabul edip Trabzonsporun çalınan şampiyonluğuna ithafen özür dileyeceksin. ama bişi var uefanın isteğiyle fenerbahçe gene ceza alacak. uefa ceza verdirrise biz hangisine bakıcaz.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Tamam ancak sende tersi olursa şikeci kulüp olduğunu kabul edip Trabzonsporun çalınan şampiyonluğuna ithafen özür dileyeceksin. ama bişi var uefanın isteğiyle fenerbahçe gene ceza alacak. uefa ceza verdirrise biz hangisine bakıcaz.

Uefa ceza falan veremez . Böyle bir ihtimal yok . Onu unut bir kere . :)
Nereden çıkarıyorsun böyle hayal ürünü şeyleri ...

Uefa'nın Fenerbahçe ile alakası kalmadı daha ....

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
ismail

ismail

Üye
Uefa ceza falan veremez . Böyle bir ihtimal yok . Onu unut bir kere . :)
Nereden çıkarıyorsun böyle hayal ürünü şeyleri ...

Uefa'nın Fenerbahçe ile alakası kalmadı daha ....
direk öyle ceza değil.Tff ceza vermediği için ceza verilmesini isticek yada tffye ceza verilcek