Son dakika Aziz Yıldırım tutuklandı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Son dakika Aziz Yıldırım tutuklandı
Futbolda şike iddialarına yönelik soruşturma kapsamında hakim karşısına çıkan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım sorgusunun ardından tutuklandı

Futbolda şike iddialarına yönelik soruşturma kapsamında hakim karşısına çıkan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım sorgusunun ardından tutuklandı.
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Yıldırım cezaevine gönderilecek
Daha önce getirildiği İstanbul Adliyesi'nde rahatsızlanması üzerine dün akşam mahkeme hakimi tarafından Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edilen Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım hastaneden alınarak tekrar Adliyeye getirilmişti.

• Beğen
Tepkiler: arslansem ve Dogus Pertez

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Şu anda tutuklandığı açıklandı.

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
bırazdan yne hasekıye göturulur mesgul edıyor hastanelerı :hmmm

• Beğen
Tepkiler: jeosalih ve Love Prince
greenmile

greenmile

Üye
adam hasta hastalıkla dalga geçilmez ayıptır sağlık apayrı bişey

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
murat normal ınsanda 80-120 arası
adamın şeker 128e cıksa hastaneye göturuyolar
kusura bakma ama hıc hasta olmayan adam bu olaylardan sonra her gun hastaneye getırıldı

• Beğen
Tepkiler: Love Prince
tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Konuyla alakasız ve ortam Gerici Mesajlar Yazılmassa Sevinirim

greenmile

greenmile

Üye
murat normal ınsanda 80-120 arası
adamın şeker 128e cıksa hastaneye göturuyolar
kusura bakma ama hıc hasta olmayan adam bu olaylardan sonra her gun hastaneye getırıldı

o kadar stres sıkıntı mevcut hastalıkları tetiklemiş olabilir,Bu adam numara yapıyor olsaydı inan numara yapıyor bu diye gerekli yerlere haber verildi

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
okadarını bılemem o da kendı vıcdanına kalmıs ama okadar degerle ölen yada fenalasan görmedım ben daha :)

o kadar stres sıkıntı mevcut hastalıkları tetiklemiş olabilir,Bu adam numara yapıyor olsaydı inan numara yapıyor bu diye gerekli yerlere haber verildi

• Beğen
Tepkiler: Love Prince
greenmile

greenmile

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva
Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
ben yorumsuz kalaym ozaman zaten hüküm gymedıgı ıcın yorum yapmadım cok bu sefer hükümde gıydı tutuklandı ama yne yorum yapmycam
fenerbahcelılere gecmıs olsun ama basındakılere uzulmedım hc
taraftara oldu olan sonucta

greenmile

greenmile

Üye
ben yorumsuz kalaym ozaman zaten hüküm gymedıgı ıcın yorum yapmadım cok bu sefer hükümde gıydı tutuklandı ama yne yorum yapmycam
fenerbahcelılere gecmıs olsun ama basındakılere uzulmedım hc
taraftara oldu olan sonucta

hüküm giymedi sadece tutuklandı,daha savcı iddanameyi bile hazırlamadı dava görülmedi :)

India

India

Üye
savcı da fenerliymiş duyduğuma göre :pro:

Mert

Mert

Üye
Be adam ne uğraşırsın şikeyle mikeyle:lac:

• Beğen
Tepkiler: arslansem ve Tuba.Erva
greenmile

greenmile

Üye

Ölsün o zaman kimseyi uğraştırmasın :D

şöyle bi bakıyorum da adamın bu ülkeye zararından çok yararı var bu ülkeye kazandırdıkları ortada,birde sana bakıyorum bir dikili ağacın yok.Takdiri ilahi anlayana ;)

• Beğen
Tepkiler: onurgunay35
arslansem

arslansem

Üye
Hala daha bunlar düzmece yalan iftira diyenler vardır eminim :ehe

61semih

61semih

Üye
Hala daha bunlar düzmece yalan iftira diyenler vardır eminim :ehe

bencede anlamadıgım bır nokta var:
bu adam koskoca klubun deyım yerındeyse ıcıne ettı fb nın adını kırlettı nedendır hala arkasında duruluyor anlamıs degılım.kotugun dostu boyle olunmaz.sız azız yıldırım sevdalımısınız yoksa fenarbacemı.fenerbahceye enbuyuk kotulugu yapanın yanında nasıl olurda durulur anlamıs degılm.sozum butun fenerbahcelılere degıl elbet umarım yanlıs anlasılmam

'Enver'

'Enver'

Üye
adalet yerini buldu

JaNbErG

JaNbErG

Emekli Yönetici
Her ne kadar rakibimiz de olsa bir kulübün başkanının tutuklanması üzüntü verici ancak bu şekilde şampiyon oldun da noldu? maddi sıkıntılar içinde lig mücadelesi veren takımların ekmekleri boğazınızda kaldı şimdi

• Beğen
Tepkiler: 'Enver'
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Fenerbahçe nin şikeyle şampiyon olduğuna ben halen inanmıyorum Canberk cim ...
Futbolcular ın müthiş emeği vardı ... Alın teri hiç e sayılamaz ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt