Son 2 Gün-Galatasaray mı Real Madrid mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Metin MF

Metin MF

Üye
beyler ms2 oran 9.00 :( alt 3.00 üst 1.10 :oha:

hikmet366

hikmet366

Üye
Real Maddide Kupon Oynadım 50 Tllik Galatasarayada 10 tl lik oynadım :D

hikmet366

hikmet366

Üye
codblackops2

codblackops2

Üye
gönül ister galatasaray yensin ama pek sanmıyorum real alır..

MrTech

MrTech

Üye
    Konu Sahibi
çoğu arkadaşım galatasaray bastı sırf alacak tutar hesabı :ehe ama iddaada az değil :ehe

semihguney

semihguney

Üye
herkes reali biliyor mutlak favori tabiki ama ben Galatasaraya inanıyorum. Kaza bela mutlaka gol atarız gibi geliyor bana, önemli olan çok gol yememek ...

hikmet366

hikmet366

Üye
Galatasaray Zorlanacak Ya Ona Üzülüyorum Galata Yenildi Diyelim Fenerbahçe İle Maç Yapcak Kim Yener Peki :d:

semihguney

semihguney

Üye
Galatasaray Zorlanacak Ya Ona Üzülüyorum Galata Yenildi Diyelim Fenerbahçe İle Maç Yapcak Kim Yener Peki :d:

reali yensin de fenere yenilsin önemli değil , fenerde gurur duyar bundan böylelikle

• Beğen
Tepkiler: hikmet366
DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
%100 real madrid hayal dünyasında yaşamayın ve bana 2000 yılını hatırlatmayın şu anda o dönemdeki gibi tüm kalbiyle oynayan ve galatasarayı gerçekten seven kaç tane futbolcu var? 2 ay paralarını ödeme futbolcuların hiçbiri antrenmana çıkmaz... artık takıma olan aşk yok para aşkı var (bazı futbolcular hariç)

Galatasarayda şu anda aile ortamı olduğunu unutmayalım

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Galatasarayda şu anda aile ortamı olduğunu unutmayalım

aile? paralarını tıkır tıkır ödediğin sürece sorun yok tabii paralarını ödeme bak ne oluyor çoğu antrenmana çıkmaz... peki 2000 yılında böyle bir şey olduğunu varsayalım aylarca oyuncularının paralarını alamasalar da yine çıkıp ellerinde geldiğince oynarlardı... işte bu da 2 dönem arasındaki en büyük fark o zaman oyuncuların çoğu para için değil galatasaray için o takımdaydı peki ya şimdi... O çok övülen Burak arkasına bile bakmaz böyle bir durumda...

tutas_tee

tutas_tee

Üye
herkese inat sonuna kadar galatasaray.

Kdr05

Kdr05

Üye
Çok karamsar olmayın. Tabi ki mutlak favori Real Madrid'dir. Bugün Real Madrid evinde kimle oynarsa oynasın favoridir zaten ama biz de kötü değiliz, iyi bir kadromuz var. Bakıldığında yenilme ihtimalimiz yüksek ama diğer ihtimalleri de unutmayalım. Ne olursa olsun sonuna kadar GALATASARAY...

• Beğen
Tepkiler: hikmet366
MrTech

MrTech

Üye
    Konu Sahibi
2-0 gidiyor haydi :D

hikmet366

hikmet366

Üye
2_0 hadi bakalım

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Maç sonuçlandığına göre :locked2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt