[Somyac] Font Zoomer v3.20(0) S60v3/S^1/S^3 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

behzat

behzat

Üye
tesekürler elleriniz dert görmesin
n96 da kullanıyordum

masa3550

masa3550

Üye
Telefonuma kurdum sorunsuz çalişiyor emegine saglik

alici-35

alici-35

Üye
:tşk:

KzLcL

Üye
arkadaşlar tel c6 01 programın nerdeyse tüm sürümlerini indirirp kurdum ama uygulama açılmıyor yardımcı olabilecek var mı

turgutjkk

Üye
nokia 603 yükledim. fontzoomer klasörüne girince .ttf dosyaları ? şeklinde geliyor. tıklayınca dosya türü desteklemiyor diyor. var mı çözümü?

turgutjkk

Üye
pardon yaaa çalıştı kusura bakmayın. emeğinize sağlık

jjuventuss

jjuventuss

Üye
n8 imi çok pis kasti hemen sildim

MaxWheel

MaxWheel

Üye
flora ve comic sans cok guzeller

Anil-D

Anil-D

Üye

Abstract_Loco

Üye
bende 3.31 sürümü var ama clock widget bug giderilmiş diyor bunu kursam düzelir mi benim versiyonda saat widgetleri gidiyor ?

emrednz

emrednz

Üye
telefon c6 01 bütün sürümleri yükledim eskiden çalışıyordu kullanmıyordum bir ara sonra ne olduysa (yüklediğim uygulamalardan dolayı galiba) sürekli aynı saçma fontu uygulamaya başladı sorunu çözemedim programı engellediğini bildiğiniz bir uygulama varsa lütfe yazın telefonda sadece sürekli kullandığım uygulamalar kaldı artık boşa silmeyeyim

Eduardo58

Eduardo58

Üye

Arkadaşlar bu linkte verdiğim site ile yeni yazı tipleri edinebilirsiniz. :naughty:

Bu arada çok teşekkürler artık sıkılmıştım bu kendi (default) yazı tipinden. :tşk:

bulentcan91

bulentcan91

Üye

f299

f299

Üye
teşekkürler --for 603

7r7

Üye
buda font hediyesi :maxicep:lakin gothic yazı tiplerinden bir kaçını denedim sonuç olumsuz belli başlı kriterleri var sanırım

hmzgl

hmzgl

Üye

TroLL28

TroLL28

Üye
değişiklik herzaman iyidir teşekkürler :D

gekommthier

gekommthier

Üye
c6-01 de programla tetra fontu atınca kiril alfabesini okunmaz ediyor.
not: aynı fontu flipfont programıyla 5800a uygulayınca kiril alfabesini değiştirmiyordu ama en azından okunmaz hale de getirmiyordu.

Üst Alt