Solin Olmesin Degerli Yoldaslar .! Imzalayinn .!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
    Konu Sahibi
Solin Olmesin Degerli Yoldaslar .! Imzalayinn .!
Solin henüz beş yaşında ve lösemi hastası. Diğer lösemi hastası çocuklardan bir farkı var ama: Solin hastalığıyla tek başına mücadele etmek zorunda.

Annesi Hanım Onur Cizre Belediye Başkan Yardımcısı iken 2011’de KCK operasyonları kapsamında gözaltına alınıp tutuklanmış ve halen Mardin Cezaevinde yatmakta.
Solin’in babası ise aynı operasyonun firari sanığı. Kardeşi Mirhat Epilepsi hastası, o da Solin gibi bakıma, ilgiye ve anne sevgisine muhtaç.

Anne ve babasından ayrı olan Solin’in her geçen gün hastalığı ilerlemekte; Solin, yaşadığı travma nedeniyle tedaviye yanıt vermemekte, görüşüne gittiği annesi dahil hiç kimse ile konuşmamakta.

Anne Hanım Onur’un çocuklarının sağlık problemleri nedeniyle tutuksuz yargılanmak için avukatları aracılığıyla mahkemeye sunduğu raporlar kabul görmemiş.

Başta Adalet Bakanı olmak üzere tüm sorumluları ve vicdan sahibi herkesi Hanım Onur’un, çocuklarının özel durumu nedeniyle tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılması için duyarlı olmaya çağırıyoruz.

Not ; Facebook, Twitter, MySpace, Netlog, Hotmail Gibi Sosyal Aglariniza Fotografi Ekleyebilir
Daha Cok Kisiye Ulastirabilirsiniz Arkadaslarr ..
Solin'imizin Olmesine Izin Vermeyelimm ..
Daha Cok Kucukk ..
Gozlerinde Yasama Umudu Varr ..
Hayata Renkli Bakiyor Ooo ..
Lutfen Duyarli Olalimmm ..

Imza Gonderceginiz Site Linki ;

• Beğen
Tepkiler: kurd-0

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Teşekkürler konuya duyarlı olduğun için ( bakan şahin konuyla ilgileniyor )

• Beğen
Tepkiler: Mazlum Somer
Kayahan14

Kayahan14

Üye
Çok tatlı bi kız mış yazık...

ozakin70

ozakin70

Üye
Afrikada O kadar kişi varken ben buna sadece tın derim...
NOT:AFRİKAYA GIDIP ORANİN DURUMUNU GOREN BİRİ OLARAK SOYLEMİSTİM YANLIŞ ANLAŞİLMALARDAN DOLAYİ EKLEMEK ZORUNDA KALDİM

Kayahan14

Kayahan14

Üye
:ehe

Metin MF

Metin MF

Üye
Abi yanlış anlama ama bir şey sorucam. Eğer bu kızın annesi ve babası Türk olsaydı yine de kıza aynı merhameti gösterir miydin?

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
    Konu Sahibi
Abi yanlış anlama ama bir şey sorucam. Eğer bu kızın annesi ve babası Türk olsaydı yine de kıza aynı merhameti gösterir miydin?

Kesinlikle .. Onemli Olan Afrika Diyen Arkadas Gibi Tinlamalari Bir Tarafa Birakip, Insan Olmayi Becerebilmek .. Beceremiyorsak, Denemekk ..

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
    Konu Sahibi
Sagol Bro .. Adamin Dedigine Baksana Ama .. Tin Lamaz Diyor .. 5 Yasindaki Kiza .. Insanligin Disindaki Hersey Buu

oguzzz52

oguzzz52

Üye
Çok tatlı bi kız ama şansız yanlış aile de doğmuş :(
İnşAllah çabukcak iyileşir kendisi ve abisi .
Yüce Rabbim güç ve sabır versin o çocuklara şimdiden büyük sınavdalar :(

ümran

Üye
şimdi bu imza.la tam olarak ne işe yarıyor

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
    Konu Sahibi
Devletin Solin'in Annesini Tahliye Etmesine YariyorDU .. Fakat Bugun Annesi Tahliye Olduu .. Iste Halkin Gucuuu .. 4 Gunde 90 Bin Imza Toplanmiss .. Super Oldu Buu .. Insallah Solin'imizde Iyilesiir ..

ozakin70

ozakin70

Üye
ozakin70

ozakin70

Üye

Kesinlikle .. Onemli Olan Afrika Diyen Arkadas Gibi Tinlamalari Bir Tarafa Birakip, Insan Olmayi Becerebilmek .. Beceremiyorsak, Denemekk ..

Yav yazıya mimiklerimi yansitamadigim için yanlış anlamayın ben misal verdim lütfen Konu yanlış yönlere çekilmesin Allah ım tüm yardıma muhtaçların yardımcısı olsun Son gelişmelere sevindim bu hayatta hiç bir şeye degisilemeyecek şey sağlık

kurd-0

Üye

Orda dur okadar da değil bu kişi ne benim nede senin tanıdığın yanlış anlaşılma oldu galiba

Ne alaka yaw:D milliyetçilik le ne alakası var ben burda bi ırkı bi milleti mi savundum??? daha kötüleri var dedim bu çocuğa yardım eden olur ya diğerleri dedim
öyle düşünmemiş olabilirsin ama üslübun yanlıştı

• Beğen
Tepkiler: Mazlum Somer
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...