Solda sıkıntı büyük

 • 1 Ekim 2012
 • 231 Okunma
 • 0 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. < Resmi açmak için tıklayın >


  [h=2]Old Trafford'da Antonio Valencia karşısında dökülen, Ordu deplasmanında da çaresiz bir görüntü ortaya koyan Hakan Balta'nın durumu, teknik heyeti kara kara düşündürüyor.[/h]
  Şampiyonlar Ligi’ndeki Braga karşılaşması öncesi Fatih Terim’in kafasındaki en büyük soru işareti savunmanın solunda. Manchester United ile Old Trafford’da oynanan maçta Valencia karşısında tel tel dökülen Hakan Balta, son Orduspor deplasmanında da son derece çaresiz bir görüntü ortaya koymuştu. Transferin son günlerinde harıl harıl sol bek aranmasına rağmen, Ujfalusi’nin hesapta olmayan sakatlığı ortaya çıkınca Cris takviyesini gerçekleştiren Sarı-Kırmızılılar, en azından Ocak’a kadar Hakan, Riera ve Çağlar üçlüsüyle yola devam etmek zorunda. Terim de bunun bilincinde olduğu için kafasında her türlü alternatifi düşünüyor.

  Gerekirse çıkmayacak
  Zaman zaman bu bölgede Riera’yı deneyen tecrübeli hoca, Braga karşısında mecburen görev vereceği Hakan Balta’yla özel bir görüşme yaparak, toparlanmasını isteyecek. Gerekirse tecrübeli futbolcuyu hücuma çıkartmamayı deneyecek.
   


  Yazan: Kingmortall
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/01/2019 - 18:21