Sokak Sanatı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
..::Riddick::..

Üye
    Konu Sahibi
Yorumsuz 8)

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
harika resimler kardes
ellerine saglik

slayer

Üye
bunlar verilmişti..
yapan adamın önünde eğilmek lazım... :tap:

MaxiMilliano

Üye
2. 3. ve 4. resim çok güzel kıyamet gününü anımsatıyor

cllgr

cllgr

Üye
ben ilk defa görüyorum güzel resimler.sagolll

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
resimlerin özelliğini biliyo musunuz?
o kaldırımda/yolda yürürken belli bi açıyla baktığınızda 3 boyutlu görünüyor gerçek gibi, ben de de vardi farklı bi kaç tane bulursam yollim

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by DeRMaNTeS@Oct 28 2005, 10:25 PM
o kaldırımda/yolda yürürken belli bi açıyla baktığınızda 3 boyutlu görünüyor gerçek gibi, ben de de vardi farklı bi kaç tane bulursam yollim
[post=201238]Quoted post[/post]​
Bu baktığımız açıyla bakıncada üç boyutlu görünüyor :huhu: , başka bi olayı varsa bilmiyorum ...

midnight

midnight

Üye
Harbiden de sanat,çok iyi resimler... ;;)

__Midas__

__Midas__

Üye
Originally posted by slayer@Oct 28 2005, 04:35 AM
bunlar verilmişti..
yapan adamın önünde eğilmek lazım... :tap:
[post=200770]Quoted post[/post]​
çok doğrusun hocam gerçekten çok zor olmalı bunları yapmak. ;;)

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
Originally posted by ..::Riddick::..+Oct 28 2005, 11:36 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(..::Riddick::.. &#064; Oct 28 2005, 11:36 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-DeRMaNTeS@Oct 28 2005, 10:25 PM
[post=201238]Quoted post[/post]​
Bu baktığımız açıyla bakıncada üç boyutlu görünüyor :huhu: , başka bi olayı varsa bilmiyorum ...
[post=201250]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

kastettiğim yolda yürürken falan gerçekten orda bişi warmış gibi algılanması 8)

Ayberk q7

Ayberk q7

Üye
çok güzel resimler emeğine sağlık

X-LifeHard

X-LifeHard

Üye
çoooooooook

--------------- Ekleme ---------------

çoooooooook Güzel YA SÜPER SAOL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt