Excalibur g870 leptop

Sponsorlu Bağlantılar

Brahim.

Üye
    Konu Sahibi
Excalibur g870 leptop
Arkadaş bu model alınır mı artısi ne eksisi nedir bilen ler bir yorum yapabilir mi

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Asus msi gibi markalara yönelin. Casperdan uzak durun. Paranıza yazık olur.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Brahim.
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Bende asus tuf var 17 ye almistim wifi karti kronik sorunluymus bilmiyordum alirken onun disinda bir sorun yok kullaniyorum. Oyun bilgisayari alacaksan bence masaustu sitem topla bu paraya. Laptop alacaksan da ya msi ya lenovo ya da asusun rog serilerine bak derim.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
33 bin bandında öneriniz varmı oyun amaçlı alınacak pek anlamıyorum leptop lardan
Msi ve asus tavsiye ederim . Model olarak belirtmeden önce şunu sorayım gideyim mağazadan sıfır almak isterim diyenlerden misin ? Değilsen internetten sipariş vereyim gelsin mi dersin ?

Geçen bi arkadaşa baktım listeyi çıkardım . Sonradan demesin mi gidip alacağım diye hadi bakalım baştan kontrol et.

• Beğen
Tepkiler: Brahim.

Brahim.

Üye
    Konu Sahibi
Msi ve asus tavsiye ederim . Model olarak belirtmeden önce şunu sorayım gideyim mağazadan sıfır almak isterim diyenlerden misin ? Değilsen internetten sipariş vereyim gelsin mi dersin ?

Geçen bi arkadaşa baktım listeyi çıkardım . Sonradan demesin mi gidip alacağım diye hadi bakalım baştan kontrol et.
Netten alicam gidip. Mağazadan daha pahalı hemde işim müsait değil gidip almaya yardımcı olursan sevinirim

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
casper kullanan çok aslında. işletim sistemi yk biliyorsun değil mi? yerli marka 2 yıl garantisi var özellikleride iyi bence. kronik sorunu yoksa bence alınabilir. şimdiye kadar orta seviye bir çok laptop gördm çoğu kronik arızalı. ya menteşeşi kırılır ya faresi bozulur ya entegre arızası olur :D

• Beğen

Onur7934

Üye
hp victus 16 r0047nt aldım ben tavsiye ederim 29.999 hepsiburada dan

• Beğen

Üst Alt