Sokağımızdaki Telefon Yazısı Yazan Logar Kapağı Kırıldı Nereye Bildirmemiz Gerekiyor

Artreverans

Artreverans

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba arkadaşlar Sokağımızdaki Telefon Yazısı Yazan rogar Kapağı Kırıldı Nereye Bildirmemiz Gerekiyor? türk telefonu aradım 444.1.444 numarayı bize yeterince bilgi vermediler. Bu konu hakkında nereye müracat etmemiz gerekiyor.
 
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
İl?
 
  • Beğen
Tepkiler: Artreverans

Benzer Konular





MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt