şok şok şok sonny türkiyeden gidiyor!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
rollerman

rollerman

Üye
acaba satış arttırmak amaçlı bir strateji olabilir mi böyle haberler :S
neysem sonuç itibari ile ben istediğim video walkmani fırsatcıyız farkı ile %70 indirimli aldım.. sony'den gitsede fırsatcıyız'dan gitmesss :D

Type-RRR

Type-RRR

Üye
sony ericsson kullanmak bir ayrıcalıktır.

Lord_um

Lord_um

Üye
Yalaaaaann habeerrr!!!!

night_nightn

Üye
ben böyle biseye inan mıyom sony en ii telefon inan madığımdan yorum yapmıyorum

EnBüYüK SONY ERİCSSON

saleen_s7

Üye
nokia en kral telefondur kimse onla yarışamaz

koraytek

Üye
ama bu haksızlıııık... sony erıcsson bitane ya bece. oda giderse yandık valla:bilmem:

--------------- Ekleme ---------------

:ehe nokıa sadece türkiyede kral oky.. avrupa ülkelerinde sony den başka kullanılmıyo :kop::kop:

pesimist_style

pesimist_style

Üye
İlginç

polo291

polo291

Üye
!!!:nono:

by_baris01

Üye
kesinlikle yalan bi qere gitse yepyeni cihazlar çıkarmazdı:nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono:
:nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono:

Musty_38

Musty_38

Üye
İNŞ gitmez giderse alacağım bi tel. markası kalmayacak

izmirliferhat

Üye
Sony beğenerek kullanıyorum umarım gitmez inanıyorumki her zamanki gibi 1 numara olucak hep bu olaylar operotörler yüzünden oluyor hepsi nokia uygun işte bu hata vodafone kullandığımda msn çalışıyo fakat türkcele geçtiğimde msn uyumsuz diyo tv diyorum desteklemiyo diyo yani sony i dışlıyorlar herkeze nokia kullanmaya zorluyorlar ama ben vazgeçmiyecem sony e devam edicem en uygun hat bence vodafone sony le uyumlu

kaptan79

Üye
cok kötü olur bence bizlerde sattamayız yazık

tanimazsinki

tanimazsinki

Üye
acıkcası sony erıcsonun uzerıne telefon tanımam 2 senedır kullanıyorum tas gıbı hatta tastanda saglam

mert_bakici

mert_bakici

Üye
Bence böyle bi şey olamaz.Tamam Türkiye'deki pazarı diğer rakiplerine göre daha kötü durumda olabilir ama tamamen elini çekmez Türkiye'den ben 3 tane nokia ve şu anda kullanmakta olduğum SE k790i kullandım.yani 1 tane sony tel.im oldu onu da şu an kullanıyorum ve gerçekten sony kalite ve özellik bakımından nokia ve diğer markalardan kötü değil sony ericsson da çok yi cihazlar ben bunu kullanmaya başlayınca anladım nokıa kullanırken bn de asla nokia dan şaşmam diyordum ama şans eseri bi SE tel.im oldu ve fikirlerim değişti sony de nokia ve diğer markalar kadar iyi ve bazılarından çok daha kaliteli çok güzel cihazları var.ama cidden sony ericssona yazık oluyor bi kullansalar anlayacaklar ama... kısaca ben sonynin türkiye pazarından elini çekeceğine inanmıyorum her ne kadar pazardaki payı küçük olsa da...

kemal52

Üye
Valla kötü haber bu millet iyi cihazdan anlamıyo örneğin eskiden tofaş marka araçları iyi zannederlerdi şimdi anladılar ama iş işten geçti (yıllarca araba diye kullanıp zulmettiler kendilerine) cep tel.olayıda böyle sony ericsson gibi kaliteli başka cihaz yok ben 8 tane kullandım bir kez arıza görmedim ve çok memnunum sony giderse üzülürüm açıkçası..!

kardes sana katııyorum sonuna kadar sony nokıa 10 basarr

abrekazemet

Üye
Türkler cep telefonu diyince nokia lara atlıyolar kaliteli diye kaliteli doğu fakat sony ericsson da ondan aşağı kalır yanıyok
+ fiyat ve özellik bakımından sony çok daha iyi
örneğin 400 ytl verip aldığınız nokia cep telefonu ile
aynı fiyata nokia da olan özellikler ve + daha çok özelliğe sahip bir sony erisson alabilirsinz
telefon alırken nokia sony arasında kalırsanız sony i tercih ediin
unutmadan hiç bir model nokia sony özelliklede samsung kızaklı almayın :d
çünku kızaklı telefonların ömrü çok daha kısa :d

00oguz00

Üye
Dünya çapında kaynak ve operasyonlarını gözden geçiren Sony Ericsson, Türkiye çalışmaları için yeni stratejiler belirledi. İşte firmanın Türkiye planları.

Sony Ericsson, Türkiye pazarından çekildiği dedikodularına bir basın duyurusu ile yanıt verdi. Küresel anlamda şirket kaynak ve operasyonlarını gözden geçiren firma, Türkiye çalışmalarının yeniden yapılandırılmasına karar verdiğini açıkladı. 1 Ekim'de yürürlüğe girecek olan kararla birlikte, şu ana kadar Türkiye, İsrail ve Azerbaycan pazarlarını yöneten İstanbul ofisi, bundan böyle Yunanistan, Balkanlar, Kıbrıs ve İsrail'in de bulunduğu Merkez Ofis'e rapor verecek.

Zirvede Kadro Değişikliği

Türkiye, Azerbaycan ve İsrail pazarlarının çok farklı büyüklük ve gelişim gösterdiğine dikkat çeken Sony Ericsson Türkiye Ülke Müdürü Roger Bolander, bu pazarları ayırmanın başarılı sonuç vereceğine inandıklarını ifade ediyor. Yeni yapılanmada Orta Avrupa Ülkeleri'nin başına geçecek olan Bolander'ın yerini, Ocak 2008'den bu yana Satış Direktörü olan Soner Cesur alacak.

Sony ve Sony Ericsson El Ele

Satış ve pazarlamayı ön planda tutan müşteri odaklı bir organizasyon olarak yeniden yapılandırılan Sony Ericsson, bu stratejinin bir parçası olarak yine İstanbul merkezli Sony Eurasia ile birlikte çalışacak. Tüm bu adımların sonucu olarak Türkiye ofisinde 15 pozisyonu kapatmak zorunda kalan Sony Ericsson, bu durumun ülkede büyümenin sağlanması ve bir sonraki seviyeye gelebilmesi için gerekli olduğuna inanıyor.
bence gitmiyo :)
:kop:wallah çok sevindim bende 1 sony errıcson T 700 kullanıcısı olarak çok memnunum :bigstar:

jeff hardy

Üye
dünya üzerinde sony e rakip olabilecek en fazla bır kaç marka vardır sony gibi kaliteli bır deve yazık olur umarım gitmezler.....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt