ŞOK ŞOK ŞOK... 6600 ve desteklenmeyen tüm s60 lar için Bedava Vodafone Messenger...

Sponsorlu Bağlantılar

erik_alberto

Üye
sürekli uyarı istiyor bağlı oldugum halde hemde

meçhulyolcu

meçhulyolcu

Üye
Arkadaşım teşekkür ederim açtığı konuyu bu kadar takip eden çok nadir.Bende K800i var sadece jar yüklenebiliyor jad ı telefona atamıyorum.Jaddan kuruyorum ve bağlanlı yok 38 hatasını bendede veriyor.Yardımcı oluursan sevinirim.

aryscat

aryscat

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım teşekkür ederim açtığı konuyu bu kadar takip eden çok nadir.Bende K800i var sadece jar yüklenebiliyor jad ı telefona atamıyorum.Jaddan kuruyorum ve bağlanlı yok 38 hatasını bendede veriyor.Yardımcı oluursan sevinirim.

Bir şekilde jar ve jad dosyalarını telefona veya hafıza kartına atmalısın. Olmazsa telefonunun webtarayıcısı ile bu adrese gir.

meçhulyolcu

meçhulyolcu

Üye
Deneyip bildireceğim teşekkür ederim

--------------- Ekleme ---------------

Lardeşim k800i de oldu valla.Allah razı olsun olmaz diyorlardı.Sen dahisin.Verdiğin linkten jad indirdim ve yükledi.hemde kontör düşmedi.Bu süper bir hizmet.Ellerine beynne sağlık.

aryscat

aryscat

Üye
    Konu Sahibi
Deneyip bildireceğim teşekkür ederim

Lardeşim k800i de oldu valla.Allah razı olsun olmaz diyorlardı.Sen dahisin.Verdiğin linkten jad indirdim ve yükledi.hemde kontör düşmedi.Bu süper bir hizmet.Ellerine beynne sağlık.

Güle güle kullan kardeş.

erik_alberto

Üye
ortak şuna bi cevap yazsana acil...bağlıyım degil 20 100 defa bağlantı istiyo.bir iki kelime yazıyorum yine istiyor.onun haricinde 7610 da sorunsuz calısıyor

meçhulyolcu

meçhulyolcu

Üye
Ben k800i de yaptım sağolsun.
Nokia n79 da olmadı hata 503 kodu veriyor.

meçhulyolcu

meçhulyolcu

Üye
ekran çözünürlüğü 360x360 galiba... olmaz senin telefona ekran küçük gelir.

Yok kardeşim Benim k800i için oldu sayende.Arkadaşa da denedik yukardaki jad linkinden olmadı.N79 2.4" ekran 320X240 pixel. Denedim önce 503 hata verdi dün.Bugun hata kodu 38 verdi.Çözümü varmı ?

Symbian OS version 9.3 versiyonluymuş

aryscat

aryscat

Üye
    Konu Sahibi
Yok kardeşim Benim k800i için oldu sayende.Arkadaşa da denedik yukardaki jad linkinden olmadı.N79 2.4" ekran 320X240 pixel. Denedim önce 503 hata verdi dün.Bugun hata kodu 38 verdi.Çözümü varmı ?

Symbian OS version 9.3 versiyonluymuş

Bu konudakini dene. Tridentte olmadı ama nokia da olur. Vodafone live ayarlarıyla bağlan. Yüklemeden önce eskisini kaldır.
www.maxicep.com/java-uygulamalar-programlar/vodafone-messenger-320x240-istek-uzerine-326699.html

meçhulyolcu

meçhulyolcu

Üye
Bu konudakini dene. Tridentte olmadı ama nokia da olur. Vodafone live ayarlarıyla bağlan. Yüklemeden önce eskisini kaldır.
www.maxicep.com/java-uygulamalar-programlar/vodafone-messenger-320x240-istek-uzerine-326699.html

Kardeşim denedim ama olmadı.
Yalnız şuan içinde olduğumuz konunun başındakı 6600 için yaptığın çalışıyor.Fakat yarım ekran olarak çalışıyor.Ekranı ayarlayabilsek ok olacak.Nasıl yapabilirim.Hakkını helal et.

Vodafone_live_messenger_by_aryscat.zip (588.0 KB (Kilobyte), 1464x kez indirildi)
yani bu dosyanın içindeki pic71.jar ve pic71.jad yarım ekran olarak çalıştırıyor.

aryscat

aryscat

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim denedim ama olmadı.
Yalnız şuan içinde olduğumuz konunun başındakı 6600 için yaptığın çalışıyor.Fakat yarım ekran olarak çalışıyor.Ekranı ayarlayabilsek ok olacak.Nasıl yapabilirim.Hakkını helal et.

Vodafone_live_messenger_by_aryscat.zip (588.0 KB (Kilobyte), 1464x kez indirildi)
yani bu dosyanın içindeki pic71.jar ve pic71.jad yarım ekran olarak çalıştırıyor.

Bu linkte verdiğimi 6600 için olan dosyalardan yaptım... Yani ekranını ve jad dosyasını 320x240 a göre ayarladım. Olması lazım. Olmazsa sebebini bilmiyorum.

meçhulyolcu

meçhulyolcu

Üye
Bu linkte verdiğimi 6600 için olan dosyalardan yaptım... Yani ekranını ve jad dosyasını 320x240 a göre ayarladım. Olması lazım. Olmazsa sebebini bilmiyorum.

bağlantı kuruluyor bunun üzerinden yaptıklarında.Fakat ekran sanırım 230X320 olmalı.Çünkü ekran genişlemesine duruyor ve sağdan soldan taşıyor.Sana zahmet bunun üzerinden 230x320 yapabilirmisin.Çünkü bunun jadı çalışıyor.:hmmm

Pardon kardeşim 240x320 diyecektim.Yukarda yanlış yazdım.

aryscat

aryscat

Üye
    Konu Sahibi
biraz bekle... :)

aryscat

aryscat

Üye
    Konu Sahibi

dene bakalım. Eskiyi kaldırmayı unutma...

meçhulyolcu

meçhulyolcu

Üye
Valla bravo oldu.Yazı çözünürlüğü düşmüş ama arkadaşın işini görür.Teşekkür ediyor.Onuda iletiyim.Allah razı olsun.

aryscat

aryscat

Üye
    Konu Sahibi
olduğuna sevindim. Allah sendende razı olsun:) kendine iyi bak...

meçhulyolcu

meçhulyolcu

Üye
Şimdi çok vaktini aldım kardeşim ama boş bir vaktindede şu ibb trafikle ilgili bişey sorucam.Nasıl bu jarları edit ediyorsun aslında hangi programla yapılıyor bilmiyorum.
Eski telefonumda hala ibbtrafik kullanıyorum kameraları görebiliyorum.Yeni telefonada yükledi ibbtrafik ama abonelik istiyor yeni versiyonda.Eski telefonumdaki sürümü alamıyorum (nokia6230).Alınıyorsada yöntemini bilmiyorum.Çünkü eski telimdeki sadece gprs ücreti neyse onu düşüyor.Yenisi ise aylık abonelik onayı istiyor tabi oda ayda 5tl demek.
Bunu nasıl çözebilirim.Varsa bir yöntemi bilgilendirirsen sevinirim.:hmmm

aryscat

aryscat

Üye
    Konu Sahibi
Açıkçası o konuda bilgim yok...

Üst Alt