şok!! real football 2011 TÜRKÇE versiyon her özellik bulunur ayrıntılar içerde mutlaka girin

e1b1

Üye
    Konu Sahibi
şok!! real football 2011 TÜRKÇE versiyon her özellik bulunur ayrıntılar içerde mutlaka girin
10.10.2010

LİNKLER YENİ

gözünüz aydın az önce 6300 telefonumdan türkcell-im e girerek 8TL ye real football2011 ORGİNAL VERSİYONİNDİRDİM HARİKA TAMAMEN TÜRKÇE KENDİ KONTÖRLERİMİ FEDA EDEREK SİZLERLE PAYLAŞIYORUM 6300 DA HARİKA ÇALIŞIR S60UYUMLUDUR İNDİRMEYEN PİŞMAN OLUR TAMAMEN TÜRKÇE DİR

alternatif link:

yeni alternatif (09.10.10) .......... :

alternatif link 2 :
TEŞEKKÜRDEN BAŞKA BİŞEY İSTEMEM

alternatif ...........: ((rar pas:112233)

teşekkürleri bekliyorum !!!​

Ekli dosyalar

Tepkiler: deadly92, seyfo5151, Genzo * ve 178 diğerleri

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler.

zaza

Üye
teşekkürler bi ara indirip denerim

H/\S/\N

Üye
1.000 teşekkür hakkım olsa burada kullanırdım

Tepkiler: emirkarakaya

Silinen Üye 566228

Kapalı Hesap
yüklenemiyor kardeş galiba netten indirdigin için....önce baglantı adresi soruyor sonrada başarısız diyor....

e1b1

Üye
    Konu Sahibi
bilmem bi link yeniledim bakalım saolun

dstar34

Üye
sevgili arkadaşım rapid linkleri kırık eror veriyor

Silinen Üye 566228

Kapalı Hesap
rapidden indirdim yine aynı... geçersiz jar dosyası diyor...

e1b1

Üye
    Konu Sahibi
yenilendi

rapid hata veriyor.Rar eklentisindeki jar dosyası hata veriyor.upload taki rf dosyası da bozuk.hüsran.Biraz bahseder misin farklarını çünkü snnki orjinal rf

Mert

Üye
Teşekkürler

kardeş yüklerken oyun etkinleştirilmedi dio sonra internete baglanıyo yükliyemedm

e1b1

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar tamam ben bunu cepten indirdim herhalde telif izinsiz çoğaltılamaz ben bi bakıyorum oyunda oyuncu isimleri yine değişik ama menü sipiker vs herşey türkçe ben ilgilenecem ..

e1b1

Üye
    Konu Sahibi
ben kendime indiriyom çalışıyo o ne iş pff

Rapid üyeligi olmayanlar upload yaptıklarında 10 kez indirlme hakkı oluyor maşalalh tabloda göz amaştırıcı

e1b1

Üye
    Konu Sahibi
herhallde