şok işte yeni Nokia 3250 N91,W800 e rakip

Sponsorlu Bağlantılar

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
2 Cm kalınlığı var :eksi: Tip berbat :eksi: tuş takımının tersini döndürmeye çalıştığında kırılma olasılığı var :eksi: N91'i anladık tip iğrençliği ve kalınlık bakımından rakip olur ama W800'e nasıl rakip oluyor bu, bazı özellikleri güzel ama telefondaki tip ve kalınlık çok acemice bir üretim olduğunu gösteriyor. :eksi:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
En aşağı 1000 ytl olur türkiyede.. :vur:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Malesef :vur:

Zaten böyle telefonların Nokia tarafından 1000 YTL altında olduğu görülmüş mü ? :off:

metintekin

Üye
eee.Nokia kalitesine sahip olmak herkesin harcı değil.Werecen parayı alacan Nokianı.

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
hiç bi yorum yapmıcam tek bişe sölicem 3230dan güsel olduu kesin :D

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Bencede Bu telefon 1000 ytl olur en az tipi çok hoş ama alınmaz bi telefon onun yerine n91 tercihimdir. Bu arada şu 7mp telefonda sadece fotoğraf için alınır o ki.. Ben almam :D

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Sırf fotoğraf için zaten gidip Digital Fotoğraf Makinası alacan. ;)

free

free

Üye
Originally posted by metintekin@Oct 3 2005, 06:16 PM
eee.Nokia kalitesine sahip olmak herkesin harcı değil.Werecen parayı alacan Nokianı.
[post=184147]Quoted post[/post]​
eeee bende onu diyorum ya
n91..................700euro avrupa...............1600-1700 olacak heral burada
3250...............350 euro avrupa tahmini...... 900ü geçmez bu
kaynak...........gsmarena
nokianın bu paraya ne zaman ilk çıkışta kaliteli malı olduki

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
O da doğru free. :ah:

мιѕтαα

мιѕтαα

Üye
abii bu telde istedigim ozelliklerin hepsi war radyoda warmıs bence tipide karizma ben bunu alacam(tabi bubamın alması lazım sonra yeni tel alacak onu bana verecek o yuzden cıkınca babama aldırtmam lazım) ben bunu isityom

karizma

karizma

Üye
Bence bekle N 70 aldır derim ;)

мιѕтαα

мιѕтαα

Üye
onuda dusunuyom ama bu daha mı karizmatik wew sekil telmi ne

ozzzy

ozzzy

Üye
beyler aman diyeyim uzak durun 3230 gibi elinizde patlar bu tel zaten tipsiz :nono:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Katılmıyorum dizayn benim hoşuma gitti.. ;)

free

free

Üye
Originally posted by OZAN70@Oct 4 2005, 07:18 PM
beyler aman diyeyim uzak durun 3230 gibi elinizde patlar bu tel zaten tipsiz :nono:
[post=184726]Quoted post[/post]​
tipi iyi,ama elde patlama olasılığı yüksek görünüyor

karizma

karizma

Üye
Yok abi kör malın kör alıcısı var derler her şey satılır abi herkezin ayrı ayrı zevki var ondanda hoşlanan çıkacaktır ;)

slayer

Üye
Originally posted by ucahmetuc@Sep 28 2005, 10:49 PM
Alın size -kabaca- manyak bi telefon:

Bu teknoloji harikası aletin 7MP kamerası var. 3x optic, 5x digital zoom yapabiliyo. Ayrıca menuel, otomatik odaklama yapılabiliyor. Telefonun arkasına takılan (fotoğrafçılığa merakı olanlar bilirler) aparat -objektif- sayesinde optic zoom 3ten 12ye çıkıyor. Ulan bendeki fotoğraf makinesinin bile optic zoom'u 10x be :)
Ekleme: diyafram'ı bile ayarlayabiliyomuşuz bee :help: :help:
[post=180076]Quoted post[/post]​
oha yaw süper bişey bu inşallah MPx700 de böyle olur süper :P

muraoyak

Üye
Originally posted by Gokhan43@Sep 28 2005, 08:39 PM
Bu da mı özenti :ehe:
[post=179976]Quoted post[/post]​

özentilikle ne alakası varki

symbianboy

Üye
7mpx kamera telefonda dijital fotograf makinasında bile baya pahalı kimbilir ne kadardır??

3250 de güzel olmuş bencede özentilikle alakası yok 3230i filan olsa ismi daha yakışırmış B)

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Nokia'nın TÜM TELEFONLARI AYNI İÇİ AYNI DIŞI DEĞİŞİk adamlar yeni telefon çıkarmıyo ya hepsi birbirine benziyo artık Nokia aLınmaz ancak alırsan n91 alınır 4gb sabit disk yüzünden kurtarıyo işi

Üst Alt