Softbank Parmak Izi Tarayıcısı Içeren Yeni Arrows A Akıllı Telefonu Duyuruldu

 • 30 Eylül 2013
 • 438 Okunma
 • 5 Cevap

 1. Akıllı telefon pazarında bir çok farklı üretici ürünleri ile yer almakta. Bazı akıllı telefon modelleri perakende satıcılar üzerinden sunulurken, bazıları da cep telefonu operatörleri üzerinden müşterilere sunulmakta. Japonyakökenli cep telefonu operatörlerinden bir tanesi olan Softbank yeni bir akıllı telefon modelini duyurdu.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Softbank‘ın yeni akıllısını Fujitsu’nun A 301F modeli olarak karşımıza çıkarken, oldukça önemli bir özellikle geliyor. Hızlı şarj özelliği sayesinde sadece 10 dakikada tüm günü çıkarabilecek kadar şarj olabiliyor.

  Teknik özelliklerine bakacak olursak eğer, 5″ büyüklüğünde ve 1920×1080 piksel fu ll HD çözünürlükte dokunmatik ekrana sahip olan akıllı telefon, ayrıca Qualcomm‘un güçlü dört çekirdekli Krait 400 işlemci içerenSnapdragon 800 yonga setinden güç alıyor.

  Yeni üst seviye akıllı telefonun arka yüzünde 13MP kamera yer alırken,2.600mAh bataryaya sahip. 2GB sistem belleği yanı sıra 64GB dahili veri kapasitesi sunan yeni akıllı telefon Google‘ın Android 4.2 Jelly Beanmobil işletim sistemi üzerinde çalışıyor.

  Ayrıca bu akıllı telefonun ilginç özelliklerinden bir tanesi de iPhone 5S gibi parmak izi tarayıcısının yer alması. Parmak izi sensörü, HTC One Max‘da olduğu gibi arka yüzde yer alıyor.

  Softbank parmak izi tarayıcısı içeren yeni Arrows A akıllı telefonu duyuruldu
   


  Yazan: ANIL
 2. nerden çıktı bu firmalardaki parmak izi takıntısı anlamış değilim...
   
 3. Mükemmel bir telefon.
   
 4. Japonya kökenliyse saglamdır
   
 5. Parmak izi önemli değil ama sarj olayı harikaymış.
   
 6. parmak izi saçma sapan bişey
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
19/01/2019 - 17:09