Soft Keyboard v0.10 Türkçe Klavye

maxifunk

Üye
ama mikrofon özelliği yok?

ercak

Üye
alısamadım ergonimik diyolar ama nasıl ergonomik anlamadım harfler cok bitisik ama güzel eline saglık en azından türkce karakterler cıkıyo zorunlu olarak kullanıyorum daha iyisi yapılana kadar en iyisi bu diyorum ellerine saglık kardesim

Konu Sahibi
klavyenin çok eksiği var yanlz

nasıl eksikler?

ama mikrofon özelliği yok?

şu an geliştirme aşamasında. t9 özelliği olan sürümü var fakat alfa sürümü olduğu için paylaşmadım.

dediğin gibi daha iyi bir türkçe klavye yok maalesef.. Hem pro'nun boyutu hemde kullanımı açısından en başarılı türkçe klavye.. kapasif dokunmatik kullanıyorum pek sorun olmuyor ama

teşekkürler kardeş eline emeğine sağlık.

akaraali

Üye
merhaba arkadaşlar ben de klavyeyi tablet bilgisayarıma yükledim( vodafone tablet). klavye iyi güzel de ben şimdi orjinal klavyeyi kullanmak istiyorum ama orjinal klavyem de değişti farklı bir klavye oldu ve çok kullanışsız saçma sapan bir klavyeye dönüştü. ben bu işten hiç bişey anlamadım. lütfen bir yardım.

Silinen Üye 2108502

Kapalı Hesap
Merhabalar...

Program iyi güzel çalışıyor da F klavye düzenine geçemedim bir türlü.. F klavye düzeni olarak ayarladım ama nafile.. Giriş Yöntemi F klavye diyor, Q klavye çıkıyor. Bunun dışında bir sorun yok. Küçük ekranlı telefonlarda sıkıntı yalnız, malum harf sayısı artıyor

T11 Maxiphone. Denendi, çalışıyor.

PaSa_85

Üye
ewlh saol cok yararli oldu

eline saglık güzel açıklama yapmıssın

Kardeş emeğine sağlık çok teşekkürler..

ibrdd

Üye
Süper paylaşım çok sağol

- - - Eklendi - - -

süper dedim ama şöyle bir sıkıntı var her seferinde klavyeyi ayarlamak gerekiyor. bir çözümü var mıdıtr acaba

afbaba

Üye
henüz yüklemedim

uruno

Üye
Uygulamayı link2sd programı ile sistem uygulaması yaparsanız teli açıp kapattığınızda klavye değişmez.