Snowboard oyunu aranıyor ...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yunus5055

yunus5055

Üye
    Konu Sahibi
Snowboard oyunu aranıyor ...
Arkadaşlar hani bi snowboard oyunu vardı .. Gameloft un yada ubisoft un yaptığı sanırım ... Oyun sis .. 3d grafikler vardı ... Kız ve erkek karakter seçmeli kariyer tamamlamali bi oyun ... Boyutuda 5 mb filandi .. Oyunun ismini tam bilmiyorum ... Maxicepte vardı ama bulamadım ...

Oyunu hatirlamis olanlar mutlaka vardır ... Birisi link verebilirmi acaba ...

222112

222112

Üye
İki tane var elimde hacı. :D
Aradığın hangisi bilmiyorum. Dene ikisini de. Ben denemedim.

yunus5055

yunus5055

Üye
    Konu Sahibi
İki tane var elimde hacı. :D
Aradığın hangisi bilmiyorum. Dene ikisini de. Ben denemedim.

Yok kank ya bunlar değil boyutu yüksek bi oyundu benim dediğim ... Mağaraya filan girince sarkıtlar düşüyordu :) ... Oyun baya güzeldi yani ... Zaten alttaki link çalışmıyo ..

NewSoldier

NewSoldier

Üye
bende de bi snowboard var eğer bulamadıysan söyle bendekiinide paylaşayım sanırım dediğin oyun bende :D telefonum şu an üstümde değil yoksa hemen paylaşırdım

yunus5055

yunus5055

Üye
    Konu Sahibi

Iyiki boyutu yüksek dedik :kop2: ... Bu hiç değil kank ...

- - - Eklendi - - -

bende de bi snowboard var eğer bulamadıysan söyle bendekiinide paylaşayım sanırım dediğin oyun bende :D telefonum şu an üstümde değil yoksa hemen paylaşırdım

Bi paylaş bakalım kardeş .. Alperden bize fayda yok anlaşıldı :kop2:

NewSoldier

NewSoldier

Üye
- - - Eklendi - - -

[/QUOTE]

hmm anladım senin dediğin oyun malesef arşivimde yok bendeki farklı bi oyun senin dediğin oyun tonyhawk bu oyunun .gba ve .sis uzantıları mevcuttur ama bende yok eskiden .gba uzantılı vardı ama silmiştim 16mb tı oyunu brothersoft.*** da bulabilirsin

222112

222112

Üye
:zuhaha: :halay3: :yuru

(bkz.) :p

- - - Eklendi - - -

:rock:

yunus5055

yunus5055

Üye
    Konu Sahibi
- - - Eklendi - - -

hmm anladım senin dediğin oyun malesef arşivimde yok bendeki farklı bi oyun senin dediğin oyun tonyhawk bu oyunun .gba ve .sis uzantıları mevcuttur ama bende yok eskiden .gba uzantılı vardı ama silmiştim 16mb tı oyunu brothersoft.*** da bulabilirsin[/QUOTE]

Hey allahım koskoca snowboard oyununu tonyhawk pro skater ngage oyunu yaptı çıkardı karşımıza :) .. Ben artık birşey demiyorum aga :kop2: .. Anlaşılan yine iş başa düştü ...

222112

222112

Üye
:kop2:

yunus5055

yunus5055

Üye
    Konu Sahibi
Kank oyunun ismini öğrendim ... Ama bi türlü indiremedim halen ... Bu arada özür diliyorum boyutu 5mb olarak aklımda kalmış ... Oyunun boyutu 700 kb .. Ismi massive snowboarding 3d ... Gameloft yapımı ... Bi link verin ya .d

222112

222112

Üye
Hacı yukarda wapka.mobi yazan yerde aslında ben massive atmıştım sana da, link bozuk ben denediğimde çalışıyordu. :nargile: :kop2: Dur onu bulup atcam sis galiba. :kop2:

- - - Eklendi - - -

:kop2: hacı takıl sarkıtlara dikitlere dikkat et haa kafana düşmesin :kop2: :p

yunus5055

yunus5055

Üye
    Konu Sahibi
Oyun güzel ama demi kabul et :)

222112

222112

Üye
evet :p

- - - Eklendi - - -

:rock:

NewSoldier

NewSoldier

Üye
iyide bu oyun 700kb bu oyun benim arşivimde zaten vardı 5mb diyince şaşırdım :D

222112

222112

Üye
haklısın :kop:

yunus5055

yunus5055

Üye
    Konu Sahibi
Ne bilim kank 2 yıl olmuş oynayalı birden aklıma geldi ... Grafikler güzel olunca boyutu yüksektir gibi aklıma kalmış :) ... Ama şimdi şu oyun 700 kb az değilmi yani :p

NewSoldier

NewSoldier

Üye
Ne bilim kank 2 yıl olmuş oynayalı birden aklıma geldi ... Grafikler güzel olunca boyutu yüksektir gibi aklıma kalmış :) ... Ama şimdi şu oyun 700 kb az değilmi yani :p

ayıp ettin kirve hemen onu 5 Mb yapalım :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt