Snapchat Hatası bakabilirmisiniz

Sponsorlu Bağlantılar

roberto19988

Üye
    Konu Sahibi
Snapchat Hatası bakabilirmisiniz
Arkadaşlar S4 i9505 telefonuma 5.0.1 rom yükledim İmperium herşey çalışıyor,ama snapchat giriş yapınca kullanıcı adı şifre giriyiroum şu hatayı veriyor
> Olamaz ! Oturum açma denemen geçici olarak başarısız oldu,lütfen daha sonra tekrar dene.Oturum açma denemen Başarızı olmaya devam ederse lütffen ..... adresini ziyaret et :)

Tekrar Dene

Yardımcı olurmusunuz arkadaşlar

lokomasti

Üye
Eğer Xposed Framework kuruluysa bu hatayı veriyor olabilir. Xposed'ı telefonunuzdan tamamen kaldırıp yeniden başlatın ve giriş yapmayı deneyin, büyük ihtimalle işe yarayacaktır. Giriş yaptıktan sonra Xposed'ı tekrardan kurabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: roberto19988

roberto19988

Üye
    Konu Sahibi
Eğer Xposed Framework kuruluysa bu hatayı veriyor olabilir. Xposed'ı telefonunuzdan tamamen kaldırıp yeniden başlatın ve giriş yapmayı deneyin, büyük ihtimalle işe yarayacaktır. Giriş yaptıktan sonra Xposed'ı tekrardan kurabilirsiniz.
Cevap için teşekkürler,evet o isimde 2 dosya var peki nasıl kaldırabilirim ? Telefon rootluydu rootu kaldırdım

lokomasti

Üye
Uygulamayı açıp Framework bölümüne girin, Uninstall butonuna tıkladığınız zaman kendisi kaldırıp telefonu yeniden başlatacaktır.

• Beğen
Tepkiler: roberto19988

roberto19988

Üye
    Konu Sahibi
Uygulamayı açıp Framework bölümüne girin, Uninstall butonuna tıkladığınız zaman kendisi kaldırıp telefonu yeniden başlatacaktır.
O bölgeye geliyorum fakat Oraya tıklanmıyor Root yok diye olabilir mi ?
SORUN ÇÖZÜLDÜ KALDIRARAK ÇÖZDÜM TEŞEKKÜRLER

Üst Alt