[SnakeSoft] AndroMenu v5.02(0) S60v5-S^3 Unsigned Türkçe - MaxiPDA

Sponsorlu Bağlantılar

pro.engineer

pro.engineer

Üye
Eyvallah

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
rica ederim

MaxipmaN

Üye
teşekkürler güzel paylaşım

CYBERstix

CYBERstix

Üye
"not:uygulamayı yükledikten sonra çalışmazsa mağaza ya girip andromenu diye aratın ve çıkan sonuçlardan ücretli sürümü açın ve uygulama yüklü olduğu için başlat tuşuna basın ve mağazadan çıkabilirsiniz."Demişsin kardeşim ama, ücretli sürüme açtığımızda SATIN AL diyor. BAŞLAT diye bir seçenek çıkmıyor. Biraz daha açıklayabilir misin? Ya da çalıştıranlar nasıl çalıştırdıklarına dair bilgi verebilir mi acaba ??????

- - - Eklendi - - -

Arkadaşlar programı çalıştıramayanlar için başka bir çözüm yolu bulum:polis::polis::polis::polis:

Şimdi programı çalıştıramayanlar şu linkten
http://www.maxicep.com/symbian-3-ya...-02-0-s60v5-s-3-anna-belle-signed-774183.html programı indirsin. Sonra burda noss bar kardeşimizin türkçeleştirdiği programı indirip telefonuna kursun. Kurulum aşamasında telefon "zaten aynı sürüm yüklü, varolan dosya ile değiştirilsin mi" diye soracak. Tamam deyin ve programı türkçe kullanmaya başlayın. Deneyip sonuçları bildirirseniz memnun olurum.Eğer faydam dokunduysa ne mutlu:oke:

• Beğen
Tepkiler: noss_bar
noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
evet mantıklı bende çeviri yapmadan önce orjinali yükledim sonra mağazadan başlattım ve türkçe kurup çeviriye başladım

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
s60v5 te çalışmadı

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Çalışır uygulama v5 uyumlu

• Beğen
noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
hımm konuya yazdım ilk önce orjinal signedli olanı kurun mağazadan başlatın sonra kapatın bunu kurun çalışması lazım v5 uyumlu çünkü

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
bazılarında mağazada başlat çıkmıyor sa mağazayı arka plana alıp andromenü yü açsınlar

• Beğen
Tepkiler: noss_bar
noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: manolyam63 ve asigsasi
CYBERstix

CYBERstix

Üye
  • Beğen

EmReRoĞlU

Üye
Ben de olmadı uygulama kısayoluna tıklıom ekran kararıyor sonra menüye atıo ne iş?

serdarserdars

Üye
bende anlattıgnız gibi denedim ama atıyo direk? Acaba s60v5 demi çalişmıyo

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:oke:

• Beğen
Tepkiler: manolyam63
CYBERstix

CYBERstix

Üye
bende anlattıgnız gibi denedim ama atıyo direk? Acaba s60v5 demi çalişmıyo

sayfa 3 te var detaylı anlattım. ilk önce ingilizcesini kur forumdan sonra da türkçe versiyonunu yükle. yüklerken sorduğu soruya evet de. tamamdır. benim 5800 da sorunsuz çalışıyor.

Plesk234

Üye
Birinci Nesllerde Hafif kasma yapıodu v3 te Bunda da varmı acaba?

akifd

akifd

Üye
ustamfp2 ye geçiş yaptınmi yenilik falan varmı

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
geçmedim

Üst Alt