Sms Alımını Engellemek (Şok Şak Şuk A)

Sponsorlu Bağlantılar

asigsasi

asigsasi

Üye
Bu konu daha önceden verilmişti

Ugur851

Üye
konuyu hortlatmaya gerek varmıydı

ayhanuzun26

Üye
avea için bu kod nedir acaba deaktif kodu çok lazım lütfen ya:S

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
İşime yaradı sağol ama karşı tarafta beklemde yazıyor

Godfather

Godfather

Üye
saol işe yarar belkide bu kadara gerek yok:D beyaz liste işi çözer yada siyah liste ;)

Utku

Utku

Üye
gereksiz

dore74

Üye
nasıl oluyo ben anlamadım nasıl yapacam ben bunu birisi bana anlatırmı

sezinkrc0

Üye
SMS Alımını Engellemek

Aktif etmek için: *35*Kısıtlama *16# (YES)

Deaktif etmek için: #35*Kısıtlama *16# (YES)

SMS kısıtlama için kullanılacak ilk şifre Turkcell için 0000'dır. Telsim için "buyuleyici_kiz"ın 2 alltaki mesajına bakabilirsiniz. Avea'yı da bilen birisi ekler artık.

Not: SMS alımını engelleyebilmeniz için GSM şebekenizin buna izin vermesi gerekmektedir. (Turkcell'de oluyor.)

Bu yöntemi kullanarak kendinize SMS gönderilmesini engelleyebilirsiniz. Aktif ettiğiniz andan deaktif edeceğiniz ana dek size SMS göndermek isteyenler başarısız olacaklardır. Özellikle "SAPIK DADANMASI" gibi özel durumlarda çok işe yarayacağını düşünüyorum.

arkadaşım sadece bir numaraya özel engelleme modülü varmı?
şimdiden çok tşk ederim

Ekremdin

Ekremdin

Üye
Kesinlikle işime yapiyacak sağol

mmelekkk

Üye
20 yıllık evliyim ve mutlu bir evliliğimiz varken bir aydır eşimi arayan biri var. Bu beni oldukça endişelendiriyor ve bu durumdan kurtulmak için yardımlarınıza ihtiyacım var...

Gizli konuşmalarından ve eve sürekli geç gelmelerinden oldukça şüphelendim. Israrla sormama karşın sürekli kaçamak yanıtlar veriyor. Geçenlerde bir kızla konuştuğunu öğrendim ve biraz uğraşarak onunla telefonda konuştum. Sorunu şuan için hallettim ( yani eşimden birdaha bu tür olayların olmayacağına dair söz aldım.. ) fakat emin olmak için forumda sorunumu sizinle paylaşıyorum.

Sizden istediğim şey bu yönlendirme konusunda yardım etmeniz. Konu sms alımını engellemek fakat daha uygun bir yer bulamadım. Öcelikle eşimin o kızı aramasını engellemek istiyorum bu konuda yardım edin ve birde eşimin telefonunu kendi telefonuma yönlendirmek istiyorum ve bunu yaparken benim telefonum çalsın; fakat eşimin telefonu onu arayan kişiye kapalı ya da meşgul gözüksün ki şüphelenmesin. Benim aklıma gelenler bunlar eğer sizde daha işe yarar bir fikir varsa ne olur yardımcı olun yuvam kurtulsun. Ya da bir şekilde onların konuşmalarını dinlemek öğrenmek istiyorum yardım edin lütfen... Mesajlarınızı sürekli takip edicem... Merakla bekliyorum...

rroyy

rroyy

Üye
20 yıllık evliyim ve mutlu bir evliliğimiz varken bir aydır eşimi arayan biri var. Bu beni oldukça endişelendiriyor ve bu durumdan kurtulmak için yardımlarınıza ihtiyacım var...

Gizli konuşmalarından ve eve sürekli geç gelmelerinden oldukça şüphelendim. Israrla sormama karşın sürekli kaçamak yanıtlar veriyor. Geçenlerde bir kızla konuştuğunu öğrendim ve biraz uğraşarak onunla telefonda konuştum. Sorunu şuan için hallettim ( yani eşimden birdaha bu tür olayların olmayacağına dair söz aldım.. ) fakat emin olmak için forumda sorunumu sizinle paylaşıyorum.

Sizden istediğim şey bu yönlendirme konusunda yardım etmeniz. Konu sms alımını engellemek fakat daha uygun bir yer bulamadım. Öcelikle eşimin o kızı aramasını engellemek istiyorum bu konuda yardım edin ve birde eşimin telefonunu kendi telefonuma yönlendirmek istiyorum ve bunu yaparken benim telefonum çalsın; fakat eşimin telefonu onu arayan kişiye kapalı ya da meşgul gözüksün ki şüphelenmesin. Benim aklıma gelenler bunlar eğer sizde daha işe yarar bir fikir varsa ne olur yardımcı olun yuvam kurtulsun. Ya da bir şekilde onların konuşmalarını dinlemek öğrenmek istiyorum yardım edin lütfen... Mesajlarınızı sürekli takip edicem... Merakla bekliyorum...

Dediğiniz yöntemler pek mümkün gibi gözükmüyor. Mesajların kopyasını vs almayı sağlayan yüklü tutarlı programlar mevcut ancak onlarda hat üzerinden iletimi yaptığı için eşiniz ister istemez kendi ödeyeceği için fatura tutarındaki yükselmeden bunu anlayacaktır. Sanırım pekde anlaşılmayacak şekilde yardımcı olacak bir yöntem yoktur diye düşünüyorum. İçinde bulunduğunuz durum için üzüldüm. Pek forum içeriğiyle alakalı bir şey değil diyeceğim aslında bizleri bukadarının ne kadar alakadar ettiğinide bilmiyorum ama eşinizin dışarda ne aradığını anlamaya çalışıp kendisine bunları sizinde sağlayabileceğinizi göstermek konu çözümü için yardımcı olacaktır. Aradığınız yöntemini bulsanız bile pek bir faydası olacağını zannetmiyorum sonuçta birbirini aramak isteyen bi şekilde yine arar sizin msj veya aramalarını engellemeniz bunun çözümü değildir kanımca. Allah yardımcınız olsun.

merty24

merty24

Üye
başlığa koptum:ehe

Aziz™

Aziz™

Üye
sağol kardeş

heramann

Üye
mesela karşıdaki numara fark ediomu engellediğini

PunJhieR

PunJhieR

Üye
teşekkürler önemli bir paylaşım

habalaga

Üye
Merhaba,
tek bir numaradan gelen sms leri engelleyebiliyormuyum.

Teşekkürler

wural4545

Üye
Bazı Telefonlarda (MESELA NOKİA 2700 CLASİC) Menüden ayarlar bölümüne giriyosun ordan ara ya giriosn arama aktarmaya giriosn orda Tüm Veri aramalarına giriosun numara istiyor numarayı giriyosun tamam basıyosun bukadar :)
Kısaca : Menü / Ayarlar / Ara / Arama Aktarma / Tüm Veri Aramaları/Numarayı gir tamama bas = oldu bitti gitti :)

--------------- Ekleme ---------------

Arama Yönlendirmeyi denedinmi ??
Arama Aktarma konusunu Araştır Belki Ulaşabilirsin !

Ufuk Özen

Üye
teşekkürler :)

--------------- Ekleme ---------------

teşekkürler :)

eda_1995

Üye
ben sadece bir kişinin mesaj atmasını engellemek istiyorum bunu yapabilirmiyim?

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
Teşekkür ederim işime yarayacaktır elbet.

Üst Alt