Smile Adsl - "yeni Evli Paketi" 8 Mb'e Kadar Limitsiz


Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Bağlantı Türü :ADSL

Download Hızı :8.192 Kbps

Upload Hızı :1.024 Kbps

Aylık Kullanım
Limiti :Limitsiz

Aylık Ücret :59,00 TL

Aylık Ortalama Ücret :50,17 TL

Açıklamalar :
İlk 4 ay boyunca bedava sonrasında 59,00 TL! Kablosuz Modem Hediye!Diğer Bilgiler

Aktivasyon Ücreti :24,00 TL

Modem Kurulum Ücreti :Abone sorumluluğundadır.

Kota Aşım Ücreti :0,000 TL/MB

Aylık Statik
IP Ücreti :2,78 TL

Taahhüt Süresi :24 Ay

Modem Promosyonları :Kablosuz

Ek Bilgiler :
Kredi kartı ile yapılan ödemelerde ilk 4 ay ücretsiz olup, diğer ödemelerde ilk 3 ay ücretsizdir. Aboneliğin 24 aydan önce sonlandırılması durumunda kampanya dahilinde ücretsiz/indirimli verilen promosyonların/ indirimlerin ücretleri aboneden tahsil edilecektir.8 Mb’e kadar ADSL hizmetinde alınacak hız garanti edilmemekte olup telefon hattının uygunluğuna ve santrale olan mesafeye bağlı olarak en yüksek 8 Mb’e kadar hız sağlanmaktadır..
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt