Smash Cops Heat v1.10.06 Apk Mod + Data [Her şey Açık]

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
Android 2.3 ve üzeri sistemler için tarafından geliştirilen basit bir yarış oyunudur.Smash Cops Heat adlı bu oyunda polis arabamızla suçluları etkisiz hale getirmek için onların arabasına çarpıyoruz.Çok iyi bir grafik deneyimi sunmasada üst kameradan alınan görüntü sayesinde oyunu daha rahat yönetebilirsiniz.Bu sürümde indirme buyutu düşürüldü.Burada paylaştığım özel modlu olup her şeyin kilidi açık modu uygulanmıştır.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınızİçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
 

Ekli dosyalar

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt