Smartprodan 1000 Kişiye Ücretsiz Bilişim Eğitimi | Kayıt Olmakta Geç Kalmayın

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
PcM@STéR

PcM@STéR

Üye
    Konu Sahibi
Smartprodan 1000 Kişiye Ücretsiz Bilişim Eğitimi | Kayıt Olmakta Geç Kalmayın
SmartPRO, Türkiye’nin bilişim uzmanı açığını kapatmaya yönelik çalışmalarını yeni bir burslu eğitim kampanyasıyla sürdürüyor. Düzenlenecek %100 burslu Bilgi Teknolojileri Temelleri eğitimlerinden başvuran ilk 1000 kişi yararlanacak.

Bilişim alanında sertifikasyon eğitimleri veren SmartPRO Bilişim Akademisi, 1000 kişiye %100 burslu eğitim vereceğini duyurdu. "Bilgi Teknolojileri Temelleri" başlığı altında düzenlenecek olan eğitimler 5 gün sürecek. Eğitimleri bitirenlere Microsoft Katılım Sertifikası verilecek. %100 burslu eğitimler önümüzdeki haftalarda başlayacak. SmartPRO, eğitimlere katılmak isteyen adayların başvurularını da almaya başladı.

SmartPRO Genel Müdürü Önder Eker, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, bilişim uzmanı açığının 130 bin civarında olduğunu söyledi. Bu nedenle bilişim sertifikasyon programlarına katılarak Microsoft, Cisco ve Nortel’in uluslararası geçerlilikteki sertifikalarını alan yetişmiş elemanlara büyük ihtiyaç duyulduğunu ifade eden Eker, "Dolayısıyla, kursiyerlerimize daha kurs sona ermeden çok güzel iş teklifleri geliyor. Sektördeki maaşlar da aynı nedenden dolayı hayli tatmin edici" dedi.

%100 burslu eğitimlerle ve SmartPRO’nun diğer eğitim programlarıyla ilgili daha fazla bilgi almak için veya 0216 550 14 22.

Not: Siteleri şuan çalışmıyor. Telefon numaralarında ulaşbilirsiniz. ben aradım 17 nisanda başlıyacak olan kursta kontenjan var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...