Smartphoneware Best Call Cheater v1.01

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reis-i Eagles

Reis-i Eagles

Üye
    Konu Sahibi
Smartphoneware Best Call Cheater v1.01
Bu uygulama ile biri sizi aradığında telefonu açmak zorunda olabilirsiniz ancak konuşmanın uzun sürmemesini istiyorsunuz utanma belasına bunu da karşınızdakine söyleyemiyorsunuz; işte bu uygulama tam size göre çünkü biri aradığında uygulama sayesinde karşı tarafa trafikte, toplantıda, yağmurlu havada veya kuş cıvıltıları eşliğinde bir piknikte olduğunuzu hissettirebilir ve ona ben seni müsait olunca ararım deyip kolayca telefonu kapatabilirsiniz. :)

Uygulamayı telefona yükleyip istediğiniz ayarları yapın her arayan için, özel numaralardan arayanlar için, rehberden seçtiğiniz numaralardan arayanlar için ya da herhangi bir numarayı manuel olarak girerek bu kişilerin aramalarında bu fon seslerini karşı tarafa dinletip konuşmadan kolayca kurtulabilirsiniz...

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: keremerm, hadyra1234, derbeder25 ve 2 diğerleri

saklikentli

Üye
emeğine sağlık güzel bir program yalnız başka sesler nasıl ve nerden bulabilir ve bu programa ekleye biliriz?

dr.bahaeddin

dr.bahaeddin

Üye
mükemmel tek kelimeyle abi

sweeperonur

sweeperonur

Üye
teşekkürler

Mr.Trojan

Mr.Trojan

Üye
Bu program benim işime yarar...:)
Teşekkürler...

magaraadami

Üye
saol kardeş teşekkür ederim

sardaga55

Üye
teşekkür ederim

danarosto

Üye
ellerine sağlık dostum. yalnız bende güncelleştirme hatası verdi.

sakarya:zekit

sakarya:zekit

Üye
Çok harika bi program, emeğine sağlık.

emrah_16

emrah_16

Üye
yav arkadaşlar bu benim N95 te güncelleştirme hatası diyor yaa :( bilen var mı acaba ??

ffatihh23

ffatihh23

Üye
yalancılık için birebir :D

exmurat

exmurat

Üye
saol kardeşim denedim calışıyor

--------------- Ekleme ---------------

bu ses dosyalarının icine başka sesler eklesek olurmu acaba nereye kuruyor bu programı.bu programdaki ses dosyaları cok kısa şekilde sürekli calıyor ama ses bittiginde duraklama süresi oluyor.int.den başka bir yagmur sesi filan indirelim uzun süre calan filan programın icine atalım bilen varsa acıklama yaparsa iyi olur

cyberlink38

Üye
Elinde bu arkaplan seslerinden mevcut olan varsa paylaşabilir mi arkadaşlar?

karablt23

Üye
thanks

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt