En Güzel İletişim Uygulamaları[Google Play Store]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bertinos

bertinos

Üye
    Konu Sahibi
En Güzel İletişim Uygulamaları[Google Play Store]
Tom's Messenger:

Mobil dünyanın fenomeni sevimli kahramanımız Tom şimdide bir mesaj uygulaması ile karşımızda.


Kahramanımız Tom’u birçok farklı uygulama ile mobil cihazlarımızda gördük ve bu defa da bizim karşımıza bir sesli ve görüntülü mesaj uygulaması olarak çıktı. Tom’s Messenger uygulamasında kahramanımız Tom bizim yerimize sevdiklerimize sesli veya görüntülü mesajlar oluşturmamızı ve onların gönlünü almamızı sağlıyor. Tom’s Messenger uygulamasını çalıştırıp öncelikle arka plan belirliyorsunuz. Bu arka planı isterseniz kendi belirleyeceğiniz fonlardan isterseniz de hazır şablonlarda oluşturabilirsiniz. Sonrasında kahramanımız Tom’un seslendireceği mesajı söyleyerek onun söylemesini sağlıyorsunuz. En son olarak da Tom tarafından sevimli bir şekilde söylenen bu mesajı hangi şekilde ulaştırmak istediğinizi belirliyorsunuz. İster Facebook ortamında ister mesaj yoluyla oluşturmuş olduğunuz mesajı sevdiklerini ile paylaşın. Hoş süpriz yapmak istediğiniz anlarda , özür dilemek için yollar aradığınız zamanlarda veya bir aşk itirafı yapmak istediğiniz durumlarda işinize yarayabilecek olan bu Android iletişim uygulamalasunu hemen indirip kullanamaya başlayabilirsiniz.

Record My Call:

Telefonla görüşmelerinizi sesli kayıt altına alabileceğiniz kullanışlı bir uygulama.


Record My Call uygulamasını yükleyerek aktif hale getirdiğinizde bütün telefon görüşmeleriniz kayıt altına alabileceksiniz. Uygulamayı yükledikten sonra ayarlar kısmından uygulamayı aktif hale getirdiğinizde gelen , giden bütün telefon görüşmeleriniz otomatik olarak kayıt ediliyor. Yani sizin yapmanız gereken sadece ayarlar kısmında Record My Call uygulamasını aktif hale getirmek sonrasında uygulama otomatik olarak konuşma başladığı anda devreye giriyor ve kayıt yapmaya başlıyor ve görüşme bittiği anda da kayıt işlemini bitiriyor. Record My Call uygulamasının en sağlıklı kayıt işlemini yapması için konuşma sırasında telefonun hoparlör özelliğini açık olması gerekli ki sizin gibi karşı tarafın sesi de normal kaydedilsin. Record My Call uygulaması Android cihazlarında telefon görüşmelerini kayıt altına almak isteyenleri için oldukça kullanışlı özellikler sunan güzel bir Android ses kayıt uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Record My Call uygulamasını hemen indirip kullanmaya başlayabiirsiniz.

[size=large]Sıra da benim en favori iletişim uygulamam :D[/size]
Facebook Messenger:

Mobil cihazınız ile Facebook mesajlaşmalarını kolayca her an ve her yerden yapabilirsiniz.


Facebook Messenger uygulaması ile artık hayatımızın her anında yer alan sosyal medya kullanımını daha da kolaylaştıran bir mesajlaşma yazılımı. Uygulamayı yüklediğinizde Facebook arkadaşlarınız ile kolayca mesajlaşmanın yanında ekstra özelliklerde kazanıyor ve mobil mesajlaşma işlemini daha pratik ve özgür bir hale büründürüyor. Facebook Messenger uygulaması ile Facebook’taki arkadaşlarınızla mesajlaşmanın yanında Facebook’ta arkadaşınız olmayan telefon rehberinizde kayıtlı olan kişiler ile mesajlaşmak , belli bir gruba toplu mesaj gönderebilmek , mesajlara resim eklemek, o an bulunduğumuz noktayı lokasyon olarak paylaşabilme ve daha birçok özelliği içerisinde barındıran güzel bir uygulama. Facebook firmasının resmi yazılımı olan Android uygulama hemen indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Msn Messenger Mercury Free:

Anında mesajlaşma denince akla gelen ilk program olan MSN – Windows Live Messenger’in Android uygulaması.


Windows Live Messenger (MSN) uygulaması ile yapabildiğimiz anından mesajlaşma , dosya transferi , çevrimdışı sohbet , görüntülü konuşma , sesli mesaj , çoklu oturum açma ve daha birçok özelliği kullanabildiğimiz uygulamamız ile istediğimiz her an her yerden arkadaşlarımıza ulaşabilir ve bu özellikleri kolayca kullanabiliriz. MSN Messenger Mercury Free uygulamasını en güzel yanlarından birisi Türkçe dil desteğinin bulunması iken bir diğeri de uygulamayı Widget olarak kullanabilme şansımız. Bilgisayar ortamından alışık olduğumuz MSN sohbet programını sık kullanan ve bu imkanı mobil cihazları ile her yerde yaşamak isteyen arkadaşlarımızın çok işine yarayacak Android uygulamasını hemen indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.
Acil Telefonlar:

Sıradışı durumlarda ihtiyacınız olan acil telefon numaralarına hızlıca ulaşmanızı sağlayan faydalı bir uygulama.


Acil Telefonlar uygulamasını kullanarak Ambulans , Polis , İtfaiye , Jandarma gibi çok bilinen telefon numaralarının yanında Tüketici hakları , Alo sağlık , Elektrik arıza , Su arıza , Gaz arıza , Posta kodu danışma , Kablo tv arıza , Alo doktorum yanımda , Zehir danışma gibi daha az bilinen acil telefon numaralarına da kolayca ulaşabilirsiniz. Acil Telefonlar uygulaması ile onlarca acil telefona kolayca ulaşabilir ve uygulama ayarlar kısmından istediğiniz gibi düzenlemeler yaparak kişiselleştirebilirsiniz. Türkçe desteği mevcut olan uygulama kullanışlı uygulamalardan bir tanesi olarak karşımıza çıkmakta.

WhatsApp Messenger:

Bu uygulamayı kullanan diğer mobil cihaz kullanıcıları ile haberleşmenizi kolaylaştıran bir Android uygulaması.


WhatsApp Messenger uygulamasını kullanarak yine aynı uygulamanın yüklü olduğu diğer mobil cihaz kullanıcıları ile iletişim kurabilirsiniz. WhatsApp Messenger uygulamasını kullanarak mesajlaşmanın yanında resim veya dosya paylaşabildiğiniz gibi kaydettiğiniz ses dosyalarını da paylaşabilirsiniz. Uygulamanın güzel yönlerinden biride belli gruplar oluşturarak o gurup içerisindeki kişilerin hepsi ile toplu mesajlaşma yapabilmeniz. Bu mesajlaşmalar sadece metin olarak değil isterseniz fotoğraf , video ve her türlü dosya paylaşımı olabileceği gibi ses kayıtları da olabilir. İnternet bağlantısı gerektiren WhatsApp Messenger uygulaması kolay kullanımı , pratik özellikleri ve her çeşit dosya paylaşımı ile Android uygulamaları arasında dikkat çeken iletişim uygulamalarından bir tanesi konumunda.

SMS Scheduler:

Bu uygulama sayesinde sevdiklerinizin özel günlerinde onlara mesaj atmayı unutmayacaksınız.


SMS Scheduler uygulamamız sizin özel günleri unutma riskinizi ortadan kaldıran faydalı bir uygulama. SMS Scheduler uygulamamızı kurduktan sonra istediğiniz an çalıştırıp ileride tarihlerden birisine gönderilmek üzere bir mesaj yazabilirsiniz. Göndereceğiniz kişi , mesaj içeriği , gönderilmesini istediğiniz tarih ve saati belirleyerek kaydettiğiniz mesajı SMS Scheduler uygulamamız o tarihte otomatik olarak gönderecek ve unutmadan kaynaklı sitem ve serzenişlerden kurtulacaksınız. SMS Scheduler uygulamamızda kayıtlı mesajın içerik ve tarihlerini istediğiniz zaman düzenleyebilirsiniz. Böylelikle birçok mesaj hazırlayıp kaydedebileceğiniz SMS Scheduler uygulamamız faydalı mobil uygulamalardan bir tanesi konumunda.

Skype:

Ücretsiz olarak sesli ve görüntülü konuşmanıza imkan veren Skype yazılımının Android uygulamasıdır.
Skype tüm dünyada yaygın olarak kullanılan bir sistem ve artık Android cihazlarımızda. Skype yazılımı sizin diğer skype kullanıcıları ile internet üzerinden sesli ve görüntülü konuşmanızı ücretsiz olarak sağlar. Özellikle yurt dışı bağlantıları olan arkadaşlar için oldukça faydalı ve popüler bir program olan Skype uygulamasını kullanmakta fayda var. Skype ‘nin bu sürümünü Android 2.1 ve üstü yazılımlar ile Android cihazlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Android uygulamamızı hemen indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.
 
  • Beğen
Tepkiler: welat.


KayraBey

KayraBey

Üye
:tşk:
 
bertinos

bertinos

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim :)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


Üst Alt