Smart Settings v2.0

Sponsorlu Bağlantılar

samsungsa

Üye
tesekkurler

biltek

biltek

Üye
türkçe değil yaaa

volpan

volpan

Üye
tşkler

Favorite

Favorite

Üye
paylaşımınızın devamını dilerim

catalfleg

catalfleg

Üye
tşk ederizz

BOZO11

BOZO11

Üye
harbiden güzel paylaşım sağol

lewent2020

lewent2020

Üye
Bu programın sertifikalı olanını bulana kontör gönderecem walla,ayrıca N95-2 kullanan arkadaş var mı?varsa tuş kilidi kombinasyonunu değiştirdiğimizde kızağı açınca tuşlarda çılıyormu?

xerenx_91

Üye
Arkadaşlar..Kısayol ayarlarken yeniden başlat var ama teli kapat seçeneği yokmu yada benmi göremiyorum ???

yunus yavuz

yunus yavuz

Üye
arkadaşlar bi ricam var ben önceden 6600 kullanıyordum.onada smart settings kurmuştum..
başlat seçeneğini koymuştum içine 9-10 program koymuştum.tamam herşey güzel..ve şöyle bişi vardı.normal nokiadaki "sol seçim tuşu" ve "yıldız" tuşuna basınca kilit açılıp kapanıyor ya bunu kaldırıyordun.senin belirlediğin bir tuş kombinasyonuyla tuş açılıyordu ve bu sayede kimse telefonun kilidini bilmiyordu..
birde biri bir tuşa bastığında istediğin bir cümle ekrana geliyordu..telefonuma dokunma gibi..
ama bunda öyle bişi yokk..
tuş klitini gene eski sistemle açabiliorsun ne anlamı kaldı o zaman.

asabi67

asabi67

Üye
teşekkürler

keseroglu

Üye
kardeş kendi telefonumda nasıl sertifikalandıracağım bi yardımcı olsan

--------------- Ekleme ---------------

ayrıca bilgiyi paylaşan ve paylaşılmasına aracılık eden herkese teşekkürler

:megafon:ayrıca bilgiyi paylaşan ve paylaşılmasına aracılık eden herkese teşekkürler

bi yardımcı olsanda sertifikalandırmayı bizde öğrensek.şimdiden TEŞEKKÜRLER

goliykorol

Üye
sirf dosya indirmek icin bir defaligina uye oluyorlar arasan bir daha forumda goremezsin bunlari.....neyse eline saglik guzel program

servet001

Üye
Kardeş N 95 te bunları nasıl sertifikalandıracaz şimdi!!! Az önce bi arkadaş TTPod müzik çaları kendim sertifikalandırdım sorun çıkarmaz demiş yükledim kabul etti ama Smart setting de sorun çıkıyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Bu sertifika hatası deli edecek beni...... Paylaşım için teşekkürler

darknessidea

Üye
aktivasyon nasıl yapılıyo bilen varmı trial süre doldu

cellchuck

cellchuck

Üye
bunun signed(sertifikalı) olanı yokmu acaba? bi yardımcı olurmusun

sirf dosya indirmek icin bir defaligina uye oluyorlar arasan bir daha forumda goremezsin bunlari.....neyse eline saglik guzel program

çok haklısın bende uyuz olurum böylelerine
:@

wonderking

wonderking

Üye
saol guzel paylasım

s_rh_09

Üye
a....qqqqqqqqqqqqq

shevanti

shevanti

Üye
Bu ne hiddet.. bu ne celal.. bu nasıl terbiye.. :nono: senin bilmezliğinin suçu burada bu kadar zamanını imkanını ayırıp paylaşanda olmaz. sertifika sana özel bir şeydir. buradan indirdiğin dosyayı kendi telefonuna sertifikalandıracaksın.. bilmiyorsan sor.. ara.. öğren...

:bann:

aynen katiliyorum sana..

KiDMaN

Üye
Oley be sonunda telefonumun baslat menusunu değiştirebileceğim çok çok saol

haltie

haltie

Üye
eline sağlık

Üst Alt