Smart Safe Pro v1.8 İpa (Telefonuza Şifre Koyun)


anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
Smart Safe Pro v1.8 ipa, IOS 6.0 veya sonraki sürümünü gerektirir. IPhone, iPad, ve iPod touch ile uyumlu. Bu uygulama iPhone 5 için optimize edilmiştir. Telefonunuza şifre koyabileceğiniz bir uygulama.

Yenilikler Bu sürümde:
- IOS 8 ve 8.1 Uyumluluk Düzeltmeleri
- Birçok küçük iyileştirmeler


Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınızİçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
 

Ekli dosyalar

47MaDo47

47MaDo47

Üye
İos 7 içinde çalısırmı
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt