Smart Guard Pro - Dosya gizleme Programı - OS9.1 ( N73, E65 vb. )

Sponsorlu Bağlantılar

kanki55

Üye
yüklenen programların içeriğini kullanılışı hakkında anlaşılır bilgiyi hangi telefonlarda çalıştığını tam sürümmü yoksa sürelimi yada herneyse bunları yazsanız elinizmi kırılır.??? moderatörler adminler lütfen devreye girin ve bu tür konuları kapatın bizde buralarda sürtmeyelim boşu boşuna zaman harcamayalım telefonlarımız deneme tahtası oldu binlerce konu var işe yarar toplasan 10 tane birde şu teşekkür olayı var konu 50 sayfa olmuş 49 u teşekkür arada yazılan önemli bilgilerde güme gidiyor tabi samanlıkta iğne arar gibi teşekkürler arasında ya program şifresi arıyoruz yada kullanılışı ile ilgili bilgi vs. vs. vs.

evcili61

evcili61

Üye
süpersin yhaa

karahanlı

Üye
paylaşım için sagol yanlız türkçe yama çalışmıyor yardımcı olabilirseniz iyiolur

mrtcngll

Üye
kardeş çok sağol

asinalcaci

asinalcaci

Üye
emeğine sağlik

volki452

Üye
e61 e uyarmı bu

sysworm001

Üye
ya tamamda nasıl şifrelicez hide falan yazıyo anlamadım:) yardımı olursanız sewinirm

boşküme

Üye
bi işe yaramıyo.

abdk27

Üye
sertifika hatası diyor bunu nasıl giderebilirim tyardımcı olabilirmisiniz arkadaşlar?

hasanoski

Üye
type password record question ne ya

proo2000

proo2000

Üye
kardeş 6600 da açılmıo??

JaMeSCaRTeR

Üye
Kardes hersey tamam da 10 karakterli şifre istiyo oraya ne yazcaqımı anlamadım :S

murat210

Üye
bravo kardeş ellerine sağlıkk programı koymuşsun ama şifresini vermeyi unutmuşsunn... çok sağoll kurdum ama kullanamadım..şifresini de ekleseydin silmek zorunda kalmazdımm gene paylaşımın için SAĞOLLLL

--------------- Ekleme ---------------

şfr yi normal yazınca neden ( - ) bu şekilde göstriyosa anlamadımm

jet-pa

Üye
yaa çook tşk ederim ama türkçe yama neden yuklenmiyo yazarsanız çook sevinirim tşk ettim ellerinize sağlık...:islik

mentalukas

Üye
Arkadaş sağolasın uğraşmıssın ama TR yama olmuyor.Ben vaz geçtim kalsın bu program ama kaldırılmıyorda.Ona bari yardımcı ol kurtulayım şu programdan

sefai77

sefai77

Üye
programı indirdim fakat türkçe nasıl yapıcaz bunu bulamadım

ufuq59

Üye
ya bende bu türkçe yama kurulamadı ürün sertifikası eski filan bişiler yazdı yardım pls .. .!

cemto

cemto

Üye
üye olmak istiyorum ne yapmalıyım

munzuur66

Üye
sorun yok n73 olmuyo sorun yokmuş kırk kere denedim olmuyo madem onu ory n73 oluyo diye koyudun neden olmuyo söyle smart guard yüklenmesi desteklenmio diyo

merkus

merkus

Üye
tesekkurleer paylasım içiin. eline saglık kolay gelsin

Üst Alt