Smart Guard koruma yedekleme şifreleme programı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cilekesdrag

cilekesdrag

Üye
    Konu Sahibi
Smart Guard koruma yedekleme şifreleme programı

indirme linki:

password:

omaray

Üye
Usta şifre yanlış bi el atsan şu işe.

omaray

Üye
Programı kurdum ama ne işe yaradığını anlayamadım akıllı koruma ama şifrelediğim halde bütün dosyaları girebiliyorum kaldırdım. Şifrelemek için yarayışlı türkçe program varmı hocam tşkler.

cilekesdrag

cilekesdrag

Üye
    Konu Sahibi
omaray kardes bu programda gizleme özelliği mevcut.gizledigin dosyayı kesşnlikle goremezsin.ama hic sifrelemedim ona bişey diyemem.ama gizlersen eger istedigin sey olur

EREN2009

Üye
bu programı telefona nasıl kuracağız

cilekesdrag

cilekesdrag

Üye
    Konu Sahibi
spoof yontemiyle kuracagız kardes.ilkonce teline kiesten veya samsung appten passwordsafe programını kur.ardından üstüne bu smart guard programını spooflarsın

olas86

Üye
arkadaşlar bi yardımcı olurmusunuzben kurdum amamedia file yi sectiğimde veya rehberi falan yani herhangi bşeyi seçtiğimde programdan cıkıp ana ekrana donuyor nasıl gizlicez yardımcı olursanız sevinirim

eeskikara

Üye
arkadaşlar bir sorum olacak ben kurdum ama dil galiba korece bunu nasıl değiştirebilirim

digi65

Üye
arkadaşlar bi yardımcı olurmusunuzben kurdum amamedia file yi sectiğimde veya rehberi falan yani herhangi bşeyi seçtiğimde programdan cıkıp ana ekrana donuyor nasıl gizlicez yardımcı olursanız sevinirim

aynı hiiden medya files diyorum ana ekrana dönüyor problem nedir acaba

gunesinoglu

gunesinoglu

Üye
ben bunu i8910hd de kullanmıştım ama wave 2 de gerek duymuyorum çünki tlfun kendi içinde istediğin bölümü koruma altına alma seçeneği var.şifreleyerek senden başka kimsenin oralara girmesini engelliyorsun. yani pek gerek duymadım bu prg ya.. yine de elinize sağlık

burakburti

burakburti

Üye
kullanımı nasıl guzel mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt