Sm - n900 note 3 guncelleme gelmedi

Sponsorlu Bağlantılar

mertcan01

mertcan01

Üye
    Konu Sahibi
Sm - n900 note 3 guncelleme gelmedi
Arkadaslar turkiyede note 3 hatta s4 lere bile 4.4 kitkat dagitildi. Benim telefonum n900 iraktan aldim pasaport kayıtlı. Neden bana daha güncelleme gelmedi ? Kiestende cihazdanda baktigimda en yeni guncellemeler mevcut diyor. Ama hala 4.3 surum kullaniyorum.

Anußis

Anußis

Üye
Bildiğim kadarı ile imei imei dağıtılıyor ben htc one'da aralık sonunda 4.4 aldığım halde arkadaşımın one cihazına ocağın ortasında gelmişti.

mertcan01

mertcan01

Üye
    Konu Sahibi
Bildiğim kadarı ile imei imei dağıtılıyor ben htc one'da aralık sonunda 4.4 aldığım halde arkadaşımın one cihazına ocağın ortasında gelmişti.

Belkide buda bi sebep olabilir hic dusunmemistim bu yonden. Guncelleme geldiginde hemen bana gelsin isterim belki bi degisiklik yok ama iste sabirsizlik. Tesekkurler

bahaddin53

bahaddin53

Üye
Samsung update adlı uygulamayı indir.ordan cihaz modeli seç Cihazin PDA sının kayıtli olduğu ülkeye gelmişse sende görmüyorsa o zaman sorun vardır

mertcan01

mertcan01

Üye
    Konu Sahibi
Samsung update adlı uygulamayı indir.ordan cihaz modeli seç Cihazin PDA sının kayıtli olduğu ülkeye gelmişse sende görmüyorsa o zaman sorun vardır
Markette 2 tane uygulama var. Yukledim ama cozemedim. Beceriksizim bu konuda

Luck Star

Luck Star

Üye
ülke ülke dağıtılıyor. ..

mertcan01

mertcan01

Üye
    Konu Sahibi
ülke ülke dağıtılıyor. ..

Suan baktim kurcalayabildigim.kadariyla direk iraq diye baktım benim n900xxucmk1. Iraq icin 2013 ta en son 4.3 vermis n900xxucmk2 die.
Sonuc olarak ben iraq olarak takip etmeliyim dimi ? Peki bunun ne zaman gelecegine dair burada gorebilirmiyim

Luck Star

Luck Star

Üye
Suan baktim kurcalayabildigim.kadariyla direk iraq diye baktım benim n900xxucmk1. Iraq icin 2013 ta en son 4.3 vermis n900xxucmk2 die.
Sonuc olarak ben iraq olarak takip etmeliyim dimi ? Peki bunun ne zaman gelecegine dair burada gorebilirmiyim

kesinlikle görebilirsin. ancak root atmayı düşünüyorsan direk 4.4.2 rom atarsın orjinal türkiye.

mertcan01

mertcan01

Üye
    Konu Sahibi
kesinlikle görebilirsin. ancak root atmayı düşünüyorsan direk 4.4.2 rom atarsın orjinal türkiye.
Wallaha kardesim onceki note 2 rootluylu. Pek anlamam imei cakildigi için rotlamislardi. Ben rootlu olsada olmasada fark etmio kullanim amacima bu yetiyor. Rom at desen zaten o kapasite yok bende ;) bana alo alo desin yeterli ;)
Ama tarih bilgisi göremedim ne zaman verilir diye. Sadece en son verileni yazmis burada. 4.4.2 nin gelecek tarihini yazmamis

Luck Star

Luck Star

Üye
Bakarim ben az isim var bulabilirsem yazicam