NOTE 3 N9005 ALDIM

• 23 Temmuz 2014
  • 1016 Okunma
  • 15 Cevap

1. Evet bugun itibariyle telefonum geldi note 3 n9005 1000 tl gibi ucuz bi fiyata aldim.yaklasik 450 dolar.babam iraktan getirdi.gercekten harika telefon kullanisi guzel.simdi forumdakiler diyecekler bi sakatlik vardir 1000 tlye note 3 mu olur.ben bu sene icinde ocakta s4 aldim martta xperia z aldm bir ay oncesine kadar s3 mini ve simdide note 3.gercekten turkiyedeki telefonlardan guzel kullanisli oluyorlar.kimsede guven yok dubai mali denen telefonlara.ama ben kullandm ve cevremdeki herkese bolca tavsiye ediyorum almalarina yardim ediyorum.turkiyedeki vergi sacmaliklari beni ilgilendirmiyor.gercekten alacaksaniz dubai mali alin tek farki urunun baska bi ulkeye gitmesi ayni fabrikadan cikiyor.ayrintili bilgi isteyen ozel mesaj atsn her turlu bilgi verilir

Yazan: lale63
    Samsung ile gönderdi
  2. hayırlı olsun tanıdık olsa türkiyeden 3310 dahi almam her türlü ucuza kaçardım note3e bayılmayayım diye note2 kullanıyorum

3. Tesekkur ederim ya turkiye fiyati 2000 tl cok buyuk farklar oynuyo arada.tanidik olmasina gerek yok ya ben sanliurfadayim s3 ilk ciktiginda daha yeni cikmisti ben 700 tlye aldm kullandm telefonu pasajdan almistim

Samsung ile gönderdi
  4. hayırlı olsun kardeşim... bende galaxy s5 aldım 1250 tlye yarın gelimde olacak inş... :D

5. Babam s5 in orda 900 tl oldugunu soyledi tabi getiren baskasiysa komisyon koyuya uzerine

Samsung ile gönderdi
  6. Ben iraktan almadim ;)

Samsung ile gönderdi
  7. Yinede hayirli olsun ordan 1000 tlye aldigim telefonu burda en az 1300 e okuturum olmadi xperia veya lg serilerinden birini alirim :D

Samsung ile gönderdi
    serhat_002 bunu beğendi.
  8. hayırlı olsun kardesim :)

Samsung ile gönderdi
  9. Tesekkur ederimm

Samsung ile gönderdi
  10. tsk ederim kardesim ;)

Samsung ile gönderdi
  11. Bende Turkmenistan ' dan 600 $ a note 3 (n900) getirttim

Mobil cihaz ile gönderdi
  12. En iyisini yapmışsın. Telefonun tek sorunu güncelleme almaması oluyor ama o da ROM'larla halledilir.

Samsung ile gönderdi
  13. Vaay bu çok iyi oldu :) güle güle kullan

Samsung ile gönderdi
  14. Hayirli olsun kardesim[DOUBLEPOST=1406275824,1406275790][/DOUBLEPOST]
    Guncelleme aliyo ya denemek icin 4.3 romunu indirdim sonra yazilim guncelledm yukledi 4.2.2 yi[DOUBLEPOST=1406275871][/DOUBLEPOST]
    Eyvallah kardesim

Samsung ile gönderdi
  15. Hayirli olsun gule gule kullan :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  16. Hayırlı olsun.

Samsung ile gönderdi
    Son düzenleme: 26 Temmuz 2014

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
17/12/2018 - 00:43