Slovoed Deluxe Sözlük

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

testmaxicep

Üye
    Konu Sahibi
Slovoed Deluxe Sözlük
Merhabalar arkadaşlar,

Hesabında Slovoed Deluxe Sözlük sözlük uygulaması olan var mı?

testmaxicep

Üye
    Konu Sahibi
Allah aşkına kimse almamış mı bu uygulamayı?

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
ben almamışım gerci ben hiç birşey satın almadım hep spoof yöntemi ile yükledim kimseninde para verdiğini sanmıyorum

testmaxicep

Üye
    Konu Sahibi
ben almamışım gerci ben hiç birşey satın almadım hep spoof yöntemi ile yükledim kimseninde para verdiğini sanmıyorum

Mutlaka birileri almıştır.Denk gelmedi daha veya paylaşmak istemiyordur.Napalım beklemeye devam artık..

dantemustdie

dantemustdie

Üye
Dostum,özelden gönderdim linki sana inşallah çalışır dahası için /slovoed-deluxe-ingilizce-tuerkce-ve-tuerkce-ingilizce-soezluek-t2966.html inşallah yardımcı olur...

not:linki reklam kabul ettiği için yazamıyorum bada turkiye com sitesinden aldım yukarıda slash tan sonrasını kopyala yapıştır yaparsın :D

testmaxicep

Üye
    Konu Sahibi
Dostum,özelden gönderdim linki sana inşallah çalışır dahası için /slovoed-deluxe-ingilizce-tuerkce-ve-tuerkce-ingilizce-soezluek-t2966.html inşallah yardımcı olur...

not:linki reklam kabul ettiği için yazamıyorum bada turkiye com sitesinden aldım yukarıda slash tan sonrasını kopyala yapıştır yaparsın :D

Kardeş sağolasın Allah razı olsun :)
Spoof yapmadım daha.Hesabında olan biri olsaydı daha rahat olurdu.Ama yapacak bişey yok malesef :(

ahmozt1

Üye
merhabalar banada link yollarsanız cok sevinirim ... tesekkurler

xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici
Forumda yayınlacaktır.

:locked:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt