slm beyler ben win 7 format atcam ama driverleri bulamam diye korkuyorum yardım edin

Sponsorlu Bağlantılar

kralberk13

kralberk13

Üye
ya kardeşim korkma driver yüklersin her halukarda al bi ethernet kablosu tak modemle leptopa kur wifiyi sonra yenidriverleri yükle :)

leptis

leptis

Üye
    Konu Sahibi
ya kardeşim korkma driver yüklersin her halukarda al bi ethernet kablosu tak modemle leptopa kur wifiyi sonra yenidriverleri yükle :)
ethernet kartı olmadığı için nasıl incek driverler :)
ethernet kartı olmadığı için nasıl incek driverler :)
arkadaşlar peki şimdi ben yedekleme programı ile driverleri yedekledim xp ama şimdi win 7 format atıp xp driverleri yüklesem sorun olurmu

kralberk13

kralberk13

Üye
sorun olcanı sanmıyorum şahsen

kralberk13

kralberk13

Üye
sorun olcanı sanmıyorumda driveri güncellemen gereke bilir

leptis

leptis

Üye
    Konu Sahibi
günceleme sorun değil driver pack solution ile güncelerim peki güncellemenin faydası veya dej avantajı nedir ?

kralberk13

kralberk13

Üye
eksik driverleri bulur günceller yani tutupta a dan z ye kadar güncelelmen gerekmiyor önemli olanları güncelersin böylece yer fazla azalmaz

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
arkadaşlar peki şimdi ben yedekleme programı ile driverleri yedekledim xp ama şimdi win 7 format atıp xp driverleri yüklesem sorun olurmu
Sorun olup olmaması driver a bağlı, hem aşağıda DriverPack Solution kullanacağını söyledin o yüzden de bu tür şeyleri yapmamanı öneririm.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
ya hocam driverleri en kolay yoldan nasıl bulabilirim ya mesala pc ciler hangi yönyemle yüklüyorlar
Yaşın doğruysa "canım kardeşim" diye devam edeyim, yukarda 4-5 tane uygulama önerildi, DriverPack Solution önerildi, hiç mi denemedin daha ?
Bilgisayarcılarda bunlardan kullanırlar, bir tanesi bir donanımı tanımaz diğeri tanır diye, en kesine yakın sonuç DriverPack Solution..

leptis

leptis

Üye
    Konu Sahibi
Yaşın doğruysa "canım kardeşim" diye devam edeyim, yukarda 4-5 tane uygulama önerildi, DriverPack Solution önerildi, hiç mi denemedin daha ?
Bilgisayarcılarda bunlardan kullanırlar, bir tanesi bir donanımı tanımaz diğeri tanır diye, en kesine yakın sonuç DriverPack Solution..
tmm bu program çok önerildi ancak ethernet driveri olmicağı için gerekli driverleri nasıl indirecek ?

kralberk13

kralberk13

Üye
ethernet programını buldum da paylaşılması yasak
ancak özelden ata bilirim

Metin137

Metin137

Üye
DriverPack Solutionin linkini banada atarmısınız yakında bende format atabilirim

heheoyle1

Üye
Arkadaşlar bende kendi pcme format attım fakat ekran kartı dışında tüm driverler kendisi yükledi

Sarangni

Sarangni

Üye
Beyin 10 yıllık pc Format atıyorum W7 kurup bütün donanımları otomatik tanıyor ki çoğu bilgisayarda bu böyledir. Siz modem, yazıcı vs gibi şeylerin driver kurarsınız sadece.

Üst Alt