Skype Kişi Listesi Yedeği Nasıl Alınır ?.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Skype kişi listesi yedeğini almak mı istiyorsunuz ? Hesap isminizden sıkıldınızmı ? Yazımızda kısaca bir örnek ile anlatmaya çalışalım.


Anlık mesajlaşma ve görüntülü görüşme yazılımı olan Skype kişi listesi yönetimi konusunda seçenekler sunmakta.Son zamanlarda gelen spam mesajlar veya kullanıcı isminden sıkılmış olabilirsiniz.Yazımızda bu işlemi kısaca anlatalım.




Hesabımızda oturum açtıktan sonra üst kısımda Kişiler/Gelişmiş/Kişileri dosyaya yedekleyolunu izleyelim.

Aldığımız kişi listesi yedeği *.vcf olarak istediğimiz yere kayıt edelim.Bu yedeğin içinde engellediğiniz kişiler,kişi detayları kısacası tüm kişi listesi detayları ile mevcut olduğunuda belirtelim.

Yeni hesap aldığınızı varsayarak geri yükleme işlemide Kişiler/Gelişmiş/Kişileri Dosyadan GeriYükle seçeneği ile aldığınız *.vcf uzantılı dosyanızı seçmelisiniz.
 




MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt