Skype Hesap Kapatma - Anlatım

cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
herhangi bir sebeten dolayı skype hesabınızı kalıcı olarak silmek istiyorsanız aşağıdaki işlemleri yapmanız yeterlidir:)

skype hesap silme

  1. gidin. Hesabınızla oturum açmanız için yönlendirilebilirsiniz.
  2. Kapatmak istediğiniz hesapta oturum açtığınızı doğrulayın ve İleri'ye tıklayın.
  3. Hesabınızı kapatmaya hazır olduğunuzdan emin olmak için sizi bir doğrulama listesinden geçireceğiz.
  4. Açılır listeden, hesabınızı kapatmak için bir Neden seçin.
  5. Hesabı kapatmak için işaretle'yi seçin.Önemli: Skype hesabınızı kapatmayı seçtiğinizde, ilgili Microsoft hesabı da kapanacaktır.

Hesabınız 60 gün sonra kapanacaktır, fakat bu 60 gün içerisinde kararınızı değiştirebilirsiniz. Kapatmayı iptal etmek için yapmanız gereken tek şey hesabınızda oturum açmaktır
 
  • Beğen
Tepkiler: Murat Alper
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
teşekkürler
 
kralberk13

kralberk13

Üye
numara ile açılan skype nasıl kapancak :)
 
kralberk13

kralberk13

Üye
hangi sitenin modu yürü be :D
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt