skyfireden beklenen haber geldi

Sponsorlu Bağlantılar

oguzhan mobile

oguzhan mobile

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar inş bir terslik olmaz skyfireyi kulanırız artık :hmmm

sado_27

sado_27

Üye
arkadaşlar benim kullndıgım bıtane var ama skyfire version 1.5.0.15495(s60 5th Ed.beta) iki denemede acılıyor ve rahat bı sekılde kullanıyorum

--------------- Ekleme ---------------

isterseniz buraya eklerim

KELGER

KELGER

Üye
yıbaşından sonra dene çalışırsa ekle

sado_27

sado_27

Üye
olurr

:oke:

susmak1

Üye
çok sağol süper oldu yaşasınnnnn xD

oguzhan mobile

oguzhan mobile

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar benim kullndıgım bıtane var ama skyfire version 1.5.0.15495(s60 5th Ed.beta) iki denemede acılıyor ve rahat bı sekılde kullanıyorum

isterseniz buraya eklerim

senin kullandığın wireles ile çılışıyosa yüklermisin acaba ?

sado_27

sado_27

Üye
evet calısıyor

buyrun link

5800 cı

5800 cı

Üye
'Maxi Genç

'Maxi Genç

Üye
2 gun dha bekleyin ak kara cikar ortaya :D

KELGER

KELGER

Üye
aynen

oguzhan mobile

oguzhan mobile

Üye
    Konu Sahibi
ya bendede çalışmadı sen bir bağlantı ayarlarına baksana dns felan beliki bişe yapmışındır bide modeminin modeli ve markası ney :hmmm

sado_27

sado_27

Üye
arkadaşlar şuan isteyim saat 12 de isten cıkıyorum ill firsatta resim eklicem

yalan la dolan la işim olmaz arkadaşlar dedigim gibi 2 denemeden sonra istedıgınız gıbı kullanın lutfen kımseyı yalancılıkla suclamayın arkadaşlar benım amacım kımsenın degerli vaktini calmak deıl suan saat 2:20 ve ısten geldım vıdeo ya kaydettım link altta youtubeye yukledım buyrun ızleyın arkadalar vıdeo kalıtesı bozuk bıraz ama ıdare edın gece ancak bu kadar ayrıca wln la da gırdım suan ben benım kablosuz modemım olmadıgı ıcın vodafone ınternet paketım var onlan baglandım

jimmy-hopkins

jimmy-hopkins

Üye
ve artık son bir gün :box

KELGER

KELGER

Üye
kardeş net değilki açılacağı tam terside olabilir

oguzhan mobile

oguzhan mobile

Üye
    Konu Sahibi
hadi bekliyoruz bakalım inş bir terslik yapmazlarda

arkadaşlar şuan isteyim saat 12 de isten cıkıyorum ill firsatta resim eklicem

yalan la dolan la işim olmaz arkadaşlar dedigim gibi 2 denemeden sonra istedıgınız gıbı kullanın lutfen kımseyı yalancılıkla suclamayın arkadaşlar benım amacım kımsenın degerli vaktini calmak deıl suan saat 2:20 ve ısten geldım vıdeo ya kaydettım link altta youtubeye yukledım buyrun ızleyın arkadalar vıdeo kalıtesı bozuk bıraz ama ıdare edın gece ancak bu kadar ayrıca wln la da gırdım suan ben benım kablosuz modemım olmadıgı ıcın vodafone ınternet paketım var onlan baglandım

arkadaşım bağlanıldığını gördüm bir ayarlara baksan çünkü bizde olmuyor bide telefonunda hangi programlar kurulu

sado_27

sado_27

Üye
canım arkadaşım bede hiç ayar yok neden kimseye anlatamiyorum ben ayar mayar olmadan baglanıyorum ben sizede faydam olsun diye ekledim ama sizde calişmıyorsa ben bisey yapamam arkadaşlar inanmadınız caliştigına bıde video koydum eyer isinize yaramadıysa yonetici arkadaş konuyu silsin tskler hepinize

KELGER

KELGER

Üye
sado kardeş dns ayar larin nasıl

Üst Alt