skyfireden beklenen haber geldi

Sponsorlu Bağlantılar

SilentOne

SilentOne

Üye
neyse 31 aralıqı bekleyek zaten v60 ı beklerken sabretmeyi öğrendk

qwers

Üye
v60 artık bi efsana olarak kalıcak gibi:)

qwers

Üye
bütün konular birbirine karıştı zaten v6 cıkışı duyruldu konusuna bakarsan ordada konu skyfire a cevrilmiş durumda:)

--------------- Ekleme ---------------

yalnız konudaki bazı arkadaşkar 31 aralıktan sonra skyfire olmucak bazıları olucak diyo kim haklı?:)

oguzhan mobile

oguzhan mobile

Üye
    Konu Sahibi
bütün konular birbirine karıştı zaten v6 cıkışı duyruldu konusuna bakarsan ordada konu skyfire a cevrilmiş durumda:)

yalnız konudaki bazı arkadaşkar 31 aralıktan sonra skyfire olmucak bazıları olucak diyo kim haklı?:)

Tek gercek zaman

receph

receph

Üye
arkadaslar ben su an skyfire v1.5 tan yaz1yorum... Ulke hatasi vermiyor artik. Su an skyfire baglanamiyor diyor. Kald1r1p tekrar kuruyorum aciyor bazen tekrar hata veriyor exit deyip ckiyorum ve yenden girince aciliyor... Yani 1 temmuz uyarisi artik yok. Sizde deneyn biraz ugrasinca oluyor..

KELGER

KELGER

Üye
peki prefs i kullanıyormusun

oguzhan mobile

oguzhan mobile

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar ben su an skyfire v1.5 tan yaz1yorum... Ulke hatasi vermiyor artik. Su an skyfire baglanamiyor diyor. Kald1r1p tekrar kuruyorum aciyor bazen tekrar hata veriyor exit deyip ckiyorum ve yenden girince aciliyor... Yani 1 temmuz uyarisi artik yok. Sizde deneyn biraz ugrasinca oluyor..

şuan deniyorum inş olur

arkadaşım wlan ile mi giriyon

ayriyetten sky fireyi nereye kurdun

qwers

Üye
arkadaşım nasıl yaptığını tam anlatırsan daha iyi olur:)

SilentOne

SilentOne

Üye
5800 çılar olarak v60 da flash 10.1 de istiyoz yha flash 10.1 yerine skyfiremiz olsun bizim olsun:D

qwers

Üye
skyfire olsun yeter :)

officialavarees

officialavarees

Üye

bazı yabancı forumlarda bu linki kaynak gösterek symbian ve windows mobile olan desteğin çekileceği söyleniyor.

o ülkede erişimini kapatıyor bu işletim sisteminden desteğini çekiyor. o zaman ne işe yarar ki skyfire.

oguzhan mobile

oguzhan mobile

Üye
    Konu Sahibi
oguzhan mobile

oguzhan mobile

Üye
    Konu Sahibi
az kaldı şunun şurasında ocağa ne kaldı ki :D

officialavarees

officialavarees

Üye