Skyfire'den Başka Flash Destekleyen Tarayıcı?

Sponsorlu Bağlantılar

amocan_35

amocan_35

Üye
    Konu Sahibi
Skyfire'den Başka Flash Destekleyen Tarayıcı?
Arkadaşlar skyfireden başka flash destekleyen bi tarayıcı varmı hiç gördünüzmü? Yoksa neden diğer şirketler flash destekleyen bir tarayıcı programlamıyor?:off::off: yardımlarınızı bekliyorm:allalla::allalla:

Davulbaz

Davulbaz

Üye
direk gösteren 5800ün kendi browseri var.başka yok

Mustafa1300

Mustafa1300

Üye
bolt dene youtube den izleyebilirsin

CQNSTANT!NE

CQNSTANT!NE

Üye
Bolt var diyorlar ama Yok oda olmuyo ....

KELGER

KELGER

Üye
kardeş zaten 5800 da dns yaptıktan sonra youtube izleyebiliyor.
eğerizlemezse yazılım güncelleme ye gir orada flash 3,1,(6) yı seç güncelle o zaman izlersin.

amocan_35

amocan_35

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar herkes youtubeden bahsetmiste ben flash olan bir programin olup olmadigini sordum :d yani youtubeyle isim yok zaten :))

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Yok biliyorum:hmmm

fedata

fedata

Üye
yok hacı skyfire gibisi henüz yok :(

Ö_M_E_R

Ö_M_E_R

Üye
malesef yok kardeş bende çok aradım....

orhaan48

orhaan48

Üye
yok hacı skyfire gibisi henüz yok :(
arkadaşlar ne kadar işinize yarar bilmiyorum ama ben şöle bi çözüm buldum skyfıre tekrar yükledim dns ayarlarımı 4.2.2.2 ve 4.2.2.4 yaptım daha sonra skyfıre wodafone internetle açtım ve ülkemizde kısıtlama uyarısını aldım daha sonra kapatm uygulamalardan dosya yöneticisi ile c deki skyfıre dosyasını sildim sonra tekrar skyfıre wodafone internetle açtım ve çalıştı ama önemli not her açarken bu uygulamalrdan dosya yöneticisi ile c deki skyfıre silmeniz gerek kesin çözüm bu ben denedim oluyor tamam kabul herseferinde bu dosyayı silmek saçma ama olay budur arkadaşlar.
dipnot sadece g.s.m internetinizle oluyor wifi olmuyor.:oke::oke::oke::oke:

amocan_35

amocan_35

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar ne kadar işinize yarar bilmiyorum ama ben şöle bi çözüm buldum skyfıre tekrar yükledim dns ayarlarımı 4.2.2.2 ve 4.2.2.4 yaptım daha sonra skyfıre wodafone internetle açtım ve ülkemizde kısıtlama uyarısını aldım daha sonra kapatm uygulamalardan dosya yöneticisi ile c deki skyfıre dosyasını sildim sonra tekrar skyfıre wodafone internetle açtım ve çalıştı ama önemli not her açarken bu uygulamalrdan dosya yöneticisi ile c deki skyfıre silmeniz gerek kesin çözüm bu ben denedim oluyor tamam kabul herseferinde bu dosyayı silmek saçma ama olay budur arkadaşlar.
bende o da olmuyor denedim. vodafone yabancı uyruklu gsm olduğundan proxy si de yabancı, ben de avea var malumunuz devletin operatörü yani milli proxy kullanıyor. bu yüzden hiçbir şekilde bağlanamıyorum :S :S

Ö_M_E_R

Ö_M_E_R

Üye
bende denedim olmuyor kardeşşşş

wjaga

Üye

Kardes onu ben paylastım zaten :oke: :nono:

SilentOne

SilentOne

Üye
youtube den geçtim artıq izleniyor bna izlenesene gibi sitelerden izlemek istiyom

KELGER

KELGER

Üye
var go browser 1,6 ama çince

Rich4arD

Rich4arD

Üye
Pek sanmam .

oguzhan mobile

oguzhan mobile

Üye
opera 10 da flash olsa manyak olur. Adamlar herşeyi düşünmüş. Bitek flash yok